Pos   Team G W T V DoelpuntenSaldo Ptn
1 Team Kast 11 10 0 1 5934 30
2 FC Mart '69 11 8 2 1 4123 26
3 Rooie Rackers 11 6 2 3 315 20
4 FC Knap, Slim & Getalenteerd 11 5 1 5 4015 16
5 Keta-Gramma 11 5 1 5 303 16
6 Mengvoeders United 11 5 1 5 27-3 16
7 Swift Boys 7 11 5 0 6 393 15
8 Lazio Coma 11 4 2 5 24-3 14
9 SV Wodbtzdot 11 4 1 6 23-14 13
10 Hamsterdam 11 3 2 6 35-7 11
11 Feuty 11 3 1 7 17-24 10
12 FC Bokkelul 11 1 1 9 19-32 4

Fixtures

Round 1 – Tuesday 2nd May @ Bijlmer Sportpark

Datum Time Field Wedstrijd Uitslag Referee Man/match
mei 2, 2017 Hamsterdam – Keta-Gramma 0 - 5
mei 2, 2017 6:30 pm Mengvoeders United – FC Mart '69 3 - 3 Eric de Haan
mei 2, 2017 7:30 pm Feuty – Swift Boys 7 2 - 7 Eric Buter
mei 2, 2017 8:30 pm Lazio Coma – Rooie Rackers 2 - 4 Eric van Schaik
mei 2, 2017 9:30 pm FC Bokkelul – FC Knap, Slim & Getalenteerd 1 - 11 Abdel van Speen
mei 2, 2017 9:30 pm SV Wodbtzdot – Team Kast 1 - 7 Kamal van Elsas

Round 2 – Tuesday 9th May @ Bijlmer Sportpark

Datum Time Field Wedstrijd Uitslag Referee Man/match
mei 9, 2017 6:30 pm Swift Boys 7 – FC Bokkelul 6 - 2 Kamal van de Bel
mei 9, 2017 7:30 pm Rooie Rackers – SV Wodbtzdot 4 - 0 Paul v/D van Schaik
mei 9, 2017 8:30 pm Mengvoeders United – Feuty 4 - 0 Paul v/D van de Kolk
mei 9, 2017 8:30 pm FC Knap, Slim & Getalenteerd – Team Kast 2 - 3 Abdel Bos
mei 9, 2017 9:30 pm Keta-Gramma – FC Mart '69 0 - 2 Abdel Brouwer

Round 3 – Tuesday 16th May @ Bijlmer Sportpark

Datum Time Field Wedstrijd Uitslag Referee Man/match
mei 16, 2017 6:30 pm Rooie Rackers – FC Knap, Slim & Getalenteerd 2 - 2 Kamal Visser
mei 16, 2017 7:30 pm FC Mart '69 – Feuty 0 - 1 Kamal oude Wesseling
mei 16, 2017 8:30 pm Swift Boys 7 – Team Kast 4 - 5 Oussama
mei 16, 2017 9:30 pm Keta-Gramma – Lazio Coma 0 - 4 Kamal Zeljak
mei 16, 2017 9:30 pm Mengvoeders United – FC Bokkelul 3 - 0 Mahmood Sonneveld
mei 16, 2017 9:30 pm Hamsterdam – SV Wodbtzdot 1 - 2 Oussama Tom

Round 4 – Tuesday 23rd May @ Bijlmer Sportpark

Datum Time Field Wedstrijd Uitslag Referee Man/match
mei 23, 2017 6:30 pm Keta-Gramma – SV Wodbtzdot 3 - 3 Kamal Munten
mei 23, 2017 7:30 pm Mengvoeders United – Team Kast 2 - 6 Kamal Bos
mei 23, 2017 8:30 pm Lazio Coma – FC Mart '69 3 - 3 Eric Zeljak
mei 23, 2017 8:30 pm Hamsterdam – FC Knap, Slim & Getalenteerd 2 - 5 Kamal Roomeijer
mei 23, 2017 9:30 pm Hamsterdam – Lazio Coma 3 - 4 Eric Douma
mei 23, 2017 9:30 pm Feuty – FC Bokkelul 1 - 3 Kamal Kok
mei 23, 2017 9:30 pm Swift Boys 7 – Rooie Rackers 3 - 4 Jamal van Schaik

Round 5 – Tuesday 30th May @ Bijlmer Sportpark

Datum Time Field Wedstrijd Uitslag Referee Man/match
mei 30, 2017 6:30 pm Feuty – Team Kast 1 - 11 Eric van Os
mei 30, 2017 7:30 pm FC Mart '69 – FC Bokkelul 4 - 1 Mahmood Vlug
mei 30, 2017 7:30 pm Hamsterdam – Swift Boys 7 7 - 2 Eric Curran
mei 30, 2017 8:30 pm Lazio Coma – SV Wodbtzdot 0 - 3 Mahmood Ham
mei 30, 2017 8:30 pm Keta-Gramma – FC Knap, Slim & Getalenteerd 3 - 2 Eric Zwager
mei 30, 2017 9:30 pm Mengvoeders United – Rooie Rackers 0 - 5 Mahmood van Schaik

Round 6 – Tuesday 6th June @ Bijlmer Sportpark

Datum Time Field Wedstrijd Uitslag Referee Man/match
juni 6, 2017 6:30 pm Mengvoeders United – Hamsterdam 3 - 6 Kamal de Jong
juni 6, 2017 7:30 pm FC Bokkelul – Team Kast 2 - 7 Eric ten Horst
juni 6, 2017 7:30 pm Lazio Coma – FC Knap, Slim & Getalenteerd 1 - 4 Kamal Barends
juni 6, 2017 8:30 pm Keta-Gramma – Swift Boys 7 3 - 2 Kamal Zwager
juni 6, 2017 9:30 pm SV Wodbtzdot – FC Mart '69 2 - 3 Kamal Habou
juni 6, 2017 9:30 pm Feuty – Rooie Rackers 1 - 2 Eric Brent

Round 7 – Tuesday 13th June @ Bijlmer Sportpark

Datum Time Field Wedstrijd Uitslag Referee Man/match
juni 13, 2017 6:30 pm Lazio Coma – Swift Boys 7 3 - 2 Eric de Boer
juni 13, 2017 7:30 pm SV Wodbtzdot – FC Knap, Slim & Getalenteerd 1 - 6 Eric Rustige
juni 13, 2017 7:30 pm FC Bokkelul – Rooie Rackers 0 - 4 Mahmood Gulikers
juni 13, 2017 8:30 pm Feuty – Hamsterdam 3 - 3 Mahmood Prent
juni 13, 2017 9:30 pm FC Mart '69 – Team Kast 3 - 1 Kamal Razenberg
juni 13, 2017 9:30 pm Keta-Gramma – Mengvoeders United 0 - 1 Mahmood Fink-Jensen

Round 8 – Tuesday 20th June @ Bijlmer Sportpark

Datum Time Field Wedstrijd Uitslag Referee Man/match
juni 20, 2017 6:30 pm Feuty – Keta-Gramma 2 - 1 Kamal van Hout
juni 20, 2017 7:30 pm Lazio Coma – Mengvoeders United 2 - 0 Kamal Lanssen
juni 20, 2017 8:30 pm FC Knap, Slim & Getalenteerd – FC Mart '69 2 - 4 Eric Toes
juni 20, 2017 8:30 pm Team Kast – Rooie Rackers 5 - 0 Jamal van Os
juni 20, 2017 8:30 pm SV Wodbtzdot – Swift Boys 7 1 - 3 Kamal Dijk
juni 20, 2017 9:30 pm FC Bokkelul – Hamsterdam 1 - 4 Kamal Lafont

Round 9 – Tuesday 27th June @ Bijlmer Sportpark

Datum Time Field Wedstrijd Uitslag Referee Man/match
juni 27, 2017 6:30 pm FC Mart '69 – Rooie Rackers 4 - 2 Mahmood van Manen
juni 27, 2017 7:30 pm Team Kast – Hamsterdam 5 - 4 Abdel Bos
juni 27, 2017 7:30 pm SV Wodbtzdot – Mengvoeders United 3 - 5 Mahmood Slob
juni 27, 2017 8:30 pm FC Bokkelul – Keta-Gramma 5 - 6 Mahmood de Vries
juni 27, 2017 9:30 pm FC Knap, Slim & Getalenteerd – Swift Boys 7 1 - 3 Kamal Bater
juni 27, 2017 9:30 pm Lazio Coma – Feuty 2 - 4 Abdel Winter

Round 10 – Tuesday 4th July @ Bijlmer Sportpark

Datum Time Field Wedstrijd Uitslag Referee Man/match
juli 4, 2017 6:30 pm SV Wodbtzdot – Feuty 3 - 2 Kamal den Brinker
juli 4, 2017 7:30 pm Swift Boys 7 – FC Mart '69 2 - 7 Kamal Bromer
juli 4, 2017 8:30 pm Rooie Rackers – Hamsterdam 4 - 4 Kamal van Schaik
juli 4, 2017 8:30 pm FC Bokkelul – Lazio Coma 1 - 1 Abdel Bouwmeester
juli 4, 2017 9:30 pm FC Knap, Slim & Getalenteerd – Mengvoeders United 0 - 5
juli 4, 2017 9:30 pm Team Kast – Keta-Gramma 6 - 4 Paul Javier

Round 11 – Tuesday 11th July @ Bijlmer Sportpark

Datum Time Field Wedstrijd Uitslag Referee Man/match
juli 11, 2017 6:30 pm SV Wodbtzdot – FC Bokkelul 4 - 3 Abdel Morkerken
juli 11, 2017 7:30 pm Rooie Rackers – Keta-Gramma 0 - 5
juli 11, 2017 7:30 pm FC Knap, Slim & Getalenteerd – Feuty 5 - 0
juli 11, 2017 8:30 pm FC Mart '69 – Hamsterdam 8 - 1 Eric Brouwer
juli 11, 2017 9:30 pm Swift Boys 7 – Mengvoeders United 5 - 1 Abdel Lawovi
juli 11, 2017 9:30 pm Team Kast – Lazio Coma 3 - 2 Eric Bos