Chat with us, powered by LiveChat
Menu
Fixtures
17.06.2019
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.05.2019 18:30 Rotterdam 1 Het Legioen - Pique Blinders 8 : 4 Alex van Heusden
09.05.2019 19:30 Rotterdam 1 FC Old North - Rotterdam United FC 3 : 1 Alex Kennedy
09.05.2019 20:30 Rotterdam 1 BiBa United - Feeghportivo La Corpsunhiss 2 : 2 Alex Nijman
09.05.2019 21:30 Rotterdam 1 Schutters FC - Team West 1 : 4 Alex Markussen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.05.2019 18:30 Rotterdam 1 BiBa United - Rotterdam United FC 0 : 6 Chin Hoffmann
16.05.2019 19:30 Rotterdam 1 Het Legioen - Team West 1 : 3 Chin Markussen
16.05.2019 20:30 Rotterdam 1 FC Old North - Schutters FC 5 : 2 Chin Wolff
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
23.05.2019 20:30 Rotterdam 1 Pique Blinders - Team West 4 : 5 Markussen
23.05.2019 20:30 Rotterdam 2 BiBa United - Schutters FC 3 : 2 Lips
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
06.06.2019 18:30 Rotterdam 1 Het Legioen - Rotterdam United FC 2 : 3 Chin Broeders
06.06.2019 20:30 Rotterdam 1 FC Old North - Team West 3 : 3 Chin Duivekot
06.06.2019 21:30 Rotterdam 1 Feeghportivo La Corpsunhiss - Schutters FC 4 : 1 Chin Verloop
06.06.2019 21:30 Rotterdam 2 BiBa United - Pique Blinders 0 : 5 Alex Coenen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
13.06.2019 18:30 Rotterdam 1 BiBa United - Team West 1 : 5 Chin Sassen
13.06.2019 19:30 Rotterdam 1 Het Legioen - Schutters FC 2 : 1 Chin Vaars
13.06.2019 20:30 Rotterdam 1 FC Old North - Feeghportivo La Corpsunhiss 1 : 9 Chin van de Ploeg
13.06.2019 21:30 Rotterdam 1 Pique Blinders - Rotterdam United FC 3 : 4 Chin Wiesschede
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
20.06.2019 18:30 Rotterdam 1 Feeghportivo La Corpsunhiss - Het Legioen - : - -
20.06.2019 19:30 Rotterdam 1 BiBa United - FC Old North - : - -
20.06.2019 20:30 Rotterdam 1 Pique Blinders - Schutters FC - : - -
20.06.2019 20:30 Rotterdam 2 Rotterdam United FC - Team West - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
27.06.2019 19:30 Rotterdam 1 Feeghportivo La Corpsunhiss - BiBa United - : - -
27.06.2019 19:30 Rotterdam 2 Pique Blinders - Het Legioen - : - -
27.06.2019 20:30 Rotterdam 3 Feeghportivo La Corpsunhiss - Pique Blinders - : - -
27.06.2019 20:30 Rotterdam 1 Rotterdam United FC - FC Old North - : - -
27.06.2019 21:30 Rotterdam 1 Team West - Schutters FC - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.07.2019 18:30 Rotterdam 1 Pique Blinders - Feeghportivo La Corpsunhiss - : - -
04.07.2019 18:30 Rotterdam 2 Rotterdam United FC - BiBa United - : - -
04.07.2019 19:30 Rotterdam 2 Feeghportivo La Corpsunhiss - Rotterdam United FC - : - -
04.07.2019 21:30 Rotterdam 1 Team West - Het Legioen - : - -
04.07.2019 21:30 Rotterdam 2 Schutters FC - FC Old North - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.07.2019 18:30 Rotterdam 1 Rotterdam United FC - Feeghportivo La Corpsunhiss - : - -
11.07.2019 19:30 Rotterdam 1 Team West - Pique Blinders - : - -
11.07.2019 20:30 Rotterdam 1 Schutters FC - BiBa United - : - -
11.07.2019 20:30 Rotterdam 3 Het Legioen - FC Old North - : - -
11.07.2019 21:30 Rotterdam 3 BiBa United - Het Legioen (postponed) - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.07.2019 19:30 Rotterdam 1 Team West - Feeghportivo La Corpsunhiss - : - -
18.07.2019 19:30 Rotterdam 3 Pique Blinders - FC Old North - : - -
18.07.2019 20:30 Rotterdam 3 FC Old North - Pique Blinders (postponed) - : - -
18.07.2019 20:30 Rotterdam 1 Het Legioen - BiBa United - : - -
18.07.2019 21:30 Rotterdam 1 Schutters FC - Rotterdam United FC - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.07.2019 19:30 Rotterdam 2 Schutters FC - Feeghportivo La Corpsunhiss - : - -
25.07.2019 19:30 Rotterdam 3 Team West - FC Old North - : - -
25.07.2019 19:30 Rotterdam 1 Rotterdam United FC - Het Legioen - : - -
25.07.2019 20:30 Rotterdam 3 FC Old North - Het Legioen (postponed) - : - -
25.07.2019 20:30 Rotterdam 2 Feeghportivo La Corpsunhiss - Team West (postponed) - : - -
25.07.2019 20:30 Rotterdam 1 Rotterdam United FC - Schutters FC (postponed) - : - -
25.07.2019 21:30 Rotterdam 1 Pique Blinders - BiBa United - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.08.2019 18:30 Rotterdam 1 Team West - BiBa United - : - -
01.08.2019 19:30 Rotterdam 1 Feeghportivo La Corpsunhiss - FC Old North - : - -
01.08.2019 20:30 Rotterdam 1 Schutters FC - Het Legioen - : - -
01.08.2019 21:30 Rotterdam 1 Rotterdam United FC - Pique Blinders - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.08.2019 18:30 Rotterdam 1 FC Old North - BiBa United - : - -
08.08.2019 19:30 Rotterdam 1 Team West - Rotterdam United FC - : - -
08.08.2019 20:30 Rotterdam 1 Schutters FC - Pique Blinders - : - -
08.08.2019 21:30 Rotterdam 1 Het Legioen - Feeghportivo La Corpsunhiss - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Om prijzen en aftrapdata te zien maak eerst een account aan.

Informatie aanvragen