Chat with us, powered by LiveChat
Menu
Fixtures
17.06.2019
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.05.2019 18:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - NRB 3 : 11 Chin Rziki
09.05.2019 19:30 Rotterdam 2 Helden op sokken - Solarplaza 6 : 4 Chin Oosterveen
09.05.2019 20:30 Rotterdam 2 Grambow - Oost West Noordbest 3 : 3 Chin Groenhof
09.05.2019 21:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Wunderwald 4 : 8 Chin de Vries
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.05.2019 18:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - Lysander FC 0 : 4 Alex Klaverstijn
16.05.2019 19:30 Rotterdam 2 Grambow - Solarplaza 0 : 2 Alex Bergman
16.05.2019 20:30 Rotterdam 2 NRB - Oost West Noordbest 11 : 1 Alex Rziki
16.05.2019 21:30 Rotterdam 2 Helden op sokken - Wunderwald 4 : 2 Alex Dagevos
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
23.05.2019 18:30 Rotterdam 2 NRB - Solarplaza 4 : 2 Alex van der Wal
23.05.2019 19:30 Rotterdam 1 Helden op sokken - Lysander FC 1 : 7 Chin Niemayer
23.05.2019 19:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - Oost West Noordbest 6 : 0 Alex Cazemier
23.05.2019 21:30 Rotterdam 2 Grambow - Wunderwald 3 : 4 Chin de Vries
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
06.06.2019 18:30 Rotterdam 2 Helden op sokken - NRB 0 : 0 Alex Meulens
06.06.2019 19:30 Rotterdam 1 Grambow - Lysander FC 2 : 3 Chin Vase
06.06.2019 19:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - Wunderwald 1 : 6 Alex Posada
06.06.2019 20:30 Rotterdam 2 Oost West Noordbest - Solarplaza 1 : 6 Alex Dijkstra
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
13.06.2019 18:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - Helden op sokken 6 : 4 Alex Listelle
13.06.2019 19:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Solarplaza 3 : 1 Alex Klaverstijn
13.06.2019 20:30 Rotterdam 2 Oost West Noordbest - Wunderwald 1 : 2 Alex Ertek
13.06.2019 21:30 Rotterdam 2 Grambow - NRB 1 : 4 Alex de Graaf
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
20.06.2019 18:30 Rotterdam 2 Lysander FC - NRB - : - - -
20.06.2019 19:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - Grambow - : - - -
20.06.2019 21:30 Rotterdam 1 Solarplaza - Wunderwald - : - -
20.06.2019 21:30 Rotterdam 2 Helden op sokken - Oost West Noordbest - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
27.06.2019 18:30 Rotterdam 1 NRB - Dolgedraaid - : - -
27.06.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Helden op sokken - : - -
27.06.2019 19:30 Rotterdam 3 NRB - Wunderwald - : - -
27.06.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Lysander FC - : - -
27.06.2019 21:30 Rotterdam 2 Oost West Noordbest - Grambow - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.07.2019 19:30 Rotterdam 3 Lysander FC - Dolgedraaid - : - -
04.07.2019 19:30 Rotterdam 1 Oost West Noordbest - NRB - : - -
04.07.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Helden op sokken - : - -
04.07.2019 21:30 Rotterdam 3 Grambow - Helden op sokken - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.07.2019 21:00 Rotterdam 3 Lysander FC - Oost West Noordbest - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.07.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - NRB - : - -
11.07.2019 19:30 Rotterdam 3 Solarplaza - Grambow - : - -
11.07.2019 19:30 Rotterdam 2 Oost West Noordbest - Dolgedraaid - : - -
11.07.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Grambow - : - -
11.07.2019 21:30 Rotterdam 1 Lysander FC - Helden op sokken - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.07.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Dolgedraaid - : - -
18.07.2019 19:30 Rotterdam 2 Oost West Noordbest - Lysander FC - : - -
18.07.2019 20:30 Rotterdam 2 Helden op sokken - Grambow - : - -
18.07.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - NRB - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
24.07.2019 18:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - Solarplaza - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.07.2019 18:30 Rotterdam 3 Lysander FC - Grambow - : - -
25.07.2019 18:30 Rotterdam 2 NRB - Helden op sokken - : - -
25.07.2019 21:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Oost West Noordbest - : - -
25.07.2019 21:30 Rotterdam 3 Wunderwald - Dolgedraaid - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.08.2019 18:30 Rotterdam 2 Helden op sokken - Dolgedraaid - : - -
01.08.2019 19:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Lysander FC - : - -
01.08.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Oost West Noordbest - : - -
01.08.2019 21:30 Rotterdam 2 NRB - Grambow - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.08.2019 18:30 Rotterdam 2 NRB - Lysander FC - : - -
08.08.2019 19:30 Rotterdam 2 Grambow - Dolgedraaid - : - -
08.08.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Solarplaza - : - -
08.08.2019 21:30 Rotterdam 2 Oost West Noordbest - Helden op sokken - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Om prijzen en aftrapdata te zien maak eerst een account aan.

Informatie aanvragen