Chat with us, powered by LiveChat
Menu
Volledig schema
20.03.2019
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.01.2019 18:30 Bijlmer 1 Vodafone/Ziggo - Niuti 3 : 4 Mustapha Thomas
08.01.2019 18:30 Bijlmer 2 Coyote Logistics - Merck United FC 2 : 0 Eric Vega
08.01.2019 19:30 Bijlmer 1 ASV Febo - The IQVIANS 4 : 3 Mustapha van Leer
08.01.2019 19:30 Bijlmer 2 Paralympiakos - ESP Scorpions 7 : 3 Eric Leffelaar
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
15.01.2019 18:30 Bijlmer 1 Merck United FC - Vodafone/Ziggo 2 : 6 Eric Viluna
15.01.2019 18:30 Bijlmer 2 Coyote Logistics - ESP Scorpions 8 : 1 Mustapha Staley
15.01.2019 19:30 Bijlmer 1 Niuti - The IQVIANS 2 : 1 Eric Pena
15.01.2019 19:30 Bijlmer 2 ASV Febo - Paralympiakos 4 : 2 Mustapha Rosenmuller
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
29.01.2019 18:30 Bijlmer 1 ASV Febo - Merck United FC 6 : 3 Mustapha Rosenmuller
29.01.2019 18:30 Bijlmer 2 Coyote Logistics - Niuti 0 : 1 Bert Espanietti
29.01.2019 19:30 Bijlmer 2 ESP Scorpions - Vodafone/Ziggo 0 : 10 Bert Kalkman
29.01.2019 19:30 Bijlmer 1 Paralympiakos - The IQVIANS 4 : 3 Mustapha Taherkhani
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.02.2019 18:30 Bijlmer 2 Coyote Logistics - The IQVIANS 1 : 3 Martinio Raats
05.02.2019 18:30 Bijlmer 1 Merck United FC - Niuti 0 : 2 Eric Pena
05.02.2019 19:30 Bijlmer 2 Paralympiakos - Vodafone/Ziggo 2 : 7 Martinio Bex
05.02.2019 19:30 Bijlmer 1 ASV Febo - ESP Scorpions 9 : 1 Eric Abdoulah
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.02.2019 18:30 Bijlmer 2 Coyote Logistics - Paralympiakos 5 : 4 Mahmood Diaz
12.02.2019 18:30 Bijlmer 1 ESP Scorpions - Niuti 1 : 2 Eric Thomas
12.02.2019 19:30 Bijlmer 2 ASV Febo - Vodafone/Ziggo 2 : 6 Mahmood Kalkman
12.02.2019 19:30 Bijlmer 1 Merck United FC - The IQVIANS 2 : 5 Eric Valeski
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.02.2019 18:30 Bijlmer 2 Coyote Logistics - Vodafone/Ziggo 3 : 3 Martinio Alejandro
19.02.2019 18:30 Bijlmer 1 Merck United FC - Paralympiakos 1 : 4 Eric Jaap San
19.02.2019 19:30 Bijlmer 1 ASV Febo - Niuti 3 : 0 Eric Boot
19.02.2019 19:30 Bijlmer 2 ESP Scorpions - The IQVIANS 3 : 1 Martinio Celeste
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
26.02.2019 18:30 Bijlmer 1 Vodafone/Ziggo - Merck United FC 4 : 0 Mahmood Zakoros
26.02.2019 18:30 Bijlmer 2 ESP Scorpions - Coyote Logistics 3 : 3 Bert Staley
26.02.2019 19:30 Bijlmer 1 The IQVIANS - Niuti 1 : 4 Mahmood Martinez
26.02.2019 19:30 Bijlmer 2 Paralympiakos - ASV Febo 1 : 2 Bert Koopmans
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.03.2019 18:30 Bijlmer 1 Merck United FC - ESP Scorpions 1 : 3 Bert Byrne
05.03.2019 18:30 Bijlmer 2 Coyote Logistics - ASV Febo 2 : 4 Ronnie Titouan
05.03.2019 19:30 Bijlmer 2 Vodafone/Ziggo - The IQVIANS 4 : 2 Ronnie Chiras
05.03.2019 19:30 Bijlmer 1 Paralympiakos - Niuti 2 : 8 Bert Martinez
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.03.2019 18:30 Bijlmer 1 Merck United FC - ASV Febo 1 : 3 Martinio Koopmans
12.03.2019 18:30 Bijlmer 2 Niuti - Coyote Logistics 5 : 3 Mahmood Thomas
12.03.2019 19:30 Bijlmer 2 Vodafone/Ziggo - ESP Scorpions 3 : 1 Mahmood Casu
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.03.2019 18:30 Bijlmer 2 The IQVIANS - Coyote Logistics 1 : 5 Mustapha Dias
19.03.2019 18:30 Bijlmer 1 Niuti - Merck United FC 1 : 0 Rudy Aquillon
19.03.2019 19:30 Bijlmer 2 Vodafone/Ziggo - Paralympiakos 5 : 0 Mustapha Bex
19.03.2019 20:30 Bijlmer 1 ESP Scorpions - ASV Febo 1 : 2 Rudy Vleer
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
26.03.2019 18:30 Bijlmer 2 Paralympiakos - Coyote Logistics - : - Eric -
26.03.2019 18:30 Bijlmer 1 The IQVIANS - Merck United FC - : - Mustapha -
26.03.2019 19:30 Bijlmer 2 Vodafone/Ziggo - ASV Febo - : - Eric -
26.03.2019 19:30 Bijlmer 1 Niuti - ESP Scorpions - : - Mustapha -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.04.2019 18:30 Bijlmer 2 Vodafone/Ziggo - Coyote Logistics - : - -
02.04.2019 18:30 Bijlmer 1 Paralympiakos - Merck United FC - : - -
02.04.2019 19:30 Bijlmer 1 Niuti - ASV Febo - : - -
02.04.2019 19:30 Bijlmer 2 The IQVIANS - ESP Scorpions - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.04.2019 18:30 Bijlmer 1 Merck United FC - Coyote Logistics - : - -
09.04.2019 19:30 Bijlmer 2 Niuti - Vodafone/Ziggo - : - -
09.04.2019 19:30 Bijlmer 1 ESP Scorpions - Paralympiakos - : - -
09.04.2019 20:30 Bijlmer 2 The IQVIANS - ASV Febo - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.04.2019 18:30 Bijlmer 2 The IQVIANS - Vodafone/Ziggo - : - - -
16.04.2019 18:30 Bijlmer 3 ESP Scorpions - Merck United FC - : - - -
16.04.2019 18:30 Bijlmer 1 Niuti - Paralympiakos - : - - -
16.04.2019 19:30 Bijlmer 3 ASV Febo - Coyote Logistics - : - - -
16.04.2019 19:30 Bijlmer 2 The IQVIANS - Paralympiakos - : - - -

Nieuw of heb je al een account?

Om prijzen en aftrapdata te zien maak eerst een account aan.

Informatie aanvragen