Chat with us, powered by LiveChat
Menu
Volledig schema
19.03.2019
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.01.2019 19:00 Ondiep 1 Old Boys FC - Alvleesklierders 3 : 3 Nico Wiltink
07.01.2019 19:00 Ondiep 2 Buffalo - DAS Hoogh 6 : 12 Elmer Kroeze
07.01.2019 20:00 Ondiep 1 Backseatboys - Sybette en de breinaald 9 : 1 Nico Petiet
07.01.2019 20:00 Ondiep 2 Utreg Import - FC Kordaat 8 : 0 Elmer Canadas
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.01.2019 19:30 Ondiep 1 Alvleesklierders - Buffalo 6 : 1 Elmer Veninga
14.01.2019 19:30 Ondiep 2 FC Kordaat - Old Boys FC 0 : 3 Hans Walraven
14.01.2019 20:30 Ondiep 1 DAS Hoogh - Sybette en de breinaald 3 : 2 Elmer Leidelmeijer
14.01.2019 20:30 Ondiep 2 Backseatboys - Utreg Import 5 : 5 Hans Boonen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.01.2019 19:30 Ondiep 1 Buffalo - FC Kordaat 5 : 1 Hans Buschhoff
28.01.2019 19:30 Ondiep 2 Sybette en de breinaald - Utreg Import 2 : 4 Nico Canadas
28.01.2019 20:30 Ondiep 2 Alvleesklierders - Backseatboys 2 : 8 Nico Schouwenberg
28.01.2019 20:30 Ondiep 1 DAS Hoogh - Old Boys FC 4 : 2 Hans Kroeze
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.02.2019 19:30 Ondiep 1 Buffalo - Utreg Import 0 : 10 Hans Faasse
04.02.2019 19:30 Ondiep 2 Alvleesklierders - DAS Hoogh 1 : 4 Zeni Kroeze
04.02.2019 20:30 Ondiep 2 Backseatboys - FC Kordaat 4 : 3 Zeni Giezeman
04.02.2019 20:30 Ondiep 1 Old Boys FC - Sybette en de breinaald 1 : 2 Hans Thijs
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.02.2019 19:30 Ondiep 1 Backseatboys - Buffalo 4 : 5 Hans van Rosmalen
11.02.2019 19:30 Ondiep 2 Old Boys FC - Utreg Import 1 : 3 Nico Faasse
11.02.2019 20:30 Ondiep 1 DAS Hoogh - FC Kordaat 5 : 3 Hans Leidelmeijer
11.02.2019 20:30 Ondiep 2 Alvleesklierders - Sybette en de breinaald 5 : 1 Nico Fijma
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.02.2019 19:30 Ondiep 1 Buffalo - Old Boys FC 2 : 5 Jurrien Redburt
18.02.2019 19:30 Ondiep 2 Alvleesklierders - Utreg Import 1 : 3 Hans -
18.02.2019 20:30 Ondiep 1 Backseatboys - DAS Hoogh 2 : 2 Jurrien Mantel
18.02.2019 20:30 Ondiep 2 FC Kordaat - Sybette en de breinaald 1 : 1 Hans -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.02.2019 19:30 Ondiep 1 Buffalo - Alvleesklierders 1 : 2 Hans Buschhoff
25.02.2019 19:30 Ondiep 2 Utreg Import - Backseatboys 2 : 3 Yassin Faasse
25.02.2019 20:30 Ondiep 2 Sybette en de breinaald - DAS Hoogh 1 : 12 Yassin Mantel
25.02.2019 20:30 Ondiep 1 Old Boys FC - FC Kordaat 4 : 2 Hans Jacobs
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.03.2019 19:30 Ondiep 1 Sybette en de breinaald - Buffalo 6 : 0 Hans Yorick
04.03.2019 19:30 Ondiep 2 FC Kordaat - Alvleesklierders 1 : 1 Yassin David
04.03.2019 20:30 Ondiep 1 Utreg Import - DAS Hoogh 4 : 0 Hans Kaka
04.03.2019 20:30 Ondiep 2 Old Boys FC - Backseatboys 4 : 1 Yassin Bos
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.03.2019 19:30 Ondiep 1 FC Kordaat - Buffalo 1 : 3 Nico Dario
11.03.2019 19:30 Ondiep 2 Backseatboys - Alvleesklierders 4 : 2 Hans Petiet
11.03.2019 20:30 Ondiep 1 Utreg Import - Sybette en de breinaald 4 : 0 Alex Frankena
11.03.2019 20:30 Ondiep 2 Old Boys FC - DAS Hoogh 4 : 6 Hans Kroeze
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.03.2019 19:00 Ondiep 1 Utreg Import - Buffalo 6 : 0 Hans Sousa
18.03.2019 20:00 Ondiep 2 Sybette en de breinaald - Old Boys FC 2 : 5 Yassin Bos
18.03.2019 20:00 Ondiep 1 DAS Hoogh - Alvleesklierders 4 : 3 Hans Doornbos
18.03.2019 21:00 Ondiep 1 FC Kordaat - Backseatboys 0 : 5 Hans Petiet
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.03.2019 19:00 Ondiep 2 Buffalo - Backseatboys - : - Yassin -
25.03.2019 20:00 Ondiep 2 FC Kordaat - DAS Hoogh - : - Yassin -
25.03.2019 20:00 Ondiep 1 Sybette en de breinaald - Alvleesklierders - : - Hans -
25.03.2019 21:00 Ondiep 2 Utreg Import - Old Boys FC - : - Yassin -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.04.2019 19:00 Ondiep 2 DAS Hoogh - Backseatboys - : - -
01.04.2019 20:00 Ondiep 1 Old Boys FC - Buffalo - : - -
01.04.2019 21:00 Ondiep 1 Utreg Import - Alvleesklierders - : - -
01.04.2019 21:00 Ondiep 2 Sybette en de breinaald - FC Kordaat - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.04.2019 19:00 Ondiep 2 DAS Hoogh - Buffalo - : - -
08.04.2019 20:00 Ondiep 1 Alvleesklierders - Old Boys FC - : - -
08.04.2019 20:00 Ondiep 2 FC Kordaat - Utreg Import - : - -
08.04.2019 21:00 Ondiep 1 Sybette en de breinaald - Backseatboys - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
15.04.2019 19:00 Ondiep 2 Buffalo - Sybette en de breinaald - : - - -
15.04.2019 20:00 Ondiep 1 Alvleesklierders - FC Kordaat - : - - -
15.04.2019 21:00 Ondiep 1 DAS Hoogh - Utreg Import - : - - -
15.04.2019 21:00 Ondiep 2 Backseatboys - Old Boys FC - : - - -

Nieuw of heb je al een account?

Om prijzen en aftrapdata te zien maak eerst een account aan.

Informatie aanvragen