Chat with us, powered by LiveChat
Menu
Volledig schema
22.03.2019
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.01.2019 18:30 Rotterdam 1 Schnitzels - Team West 1 : 4 Marvin Markussen
10.01.2019 19:30 Rotterdam 1 BiBa United - Bierussia Dorstmund 7 : 7 Marvin Houtepen
10.01.2019 20:30 Rotterdam 1 FenerbAdtje - FC Old North 4 : 4 Marvin Kennedy
10.01.2019 21:30 Rotterdam 1 Het Legioen - Feeghportivo La Corpsunhiss 2 : 0 Marvin van Strijp
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.01.2019 18:30 Rotterdam 1 Bierussia Dorstmund - Schnitzels 0 : 3 Alex de Bok
17.01.2019 19:30 Rotterdam 1 FenerbAdtje - Het Legioen 1 : 4 Alex Hens
17.01.2019 20:30 Rotterdam 1 BiBa United - Feeghportivo La Corpsunhiss 2 : 2 Alex Goossens
17.01.2019 21:30 Rotterdam 1 FC Old North - Team West 1 : 5 Alex Markussen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
31.01.2019 18:30 Rotterdam 1 Feeghportivo La Corpsunhiss - Schnitzels 0 : 0 Hendrik -
31.01.2019 19:30 Rotterdam 1 BiBa United - Team West 0 : 3 Hendrik
31.01.2019 20:30 Rotterdam 1 FC Old North - Het Legioen 0 : 4 Hendrik -
31.01.2019 21:30 Rotterdam 1 Bierussia Dorstmund - FenerbAdtje 4 : 3 Hendrik -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.02.2019 18:30 Rotterdam 1 Het Legioen - Schnitzels 1 : 2 Alex de Bok
07.02.2019 19:30 Rotterdam 1 Feeghportivo La Corpsunhiss - FenerbAdtje 3 : 1 Alex van Homberg
07.02.2019 20:30 Rotterdam 1 Bierussia Dorstmund - Team West 2 : 4 Alex Albers
07.02.2019 21:30 Rotterdam 1 BiBa United - FC Old North 0 : 1 Alex -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.02.2019 18:30 Rotterdam 1 FenerbAdtje - Schnitzels 3 : 2 Nolan Dorsel
14.02.2019 19:30 Rotterdam 1 Bierussia Dorstmund - FC Old North 1 : 2 Chin Houtepen
14.02.2019 20:30 Rotterdam 1 BiBa United - Het Legioen 1 : 1 Chin Hens
14.02.2019 21:30 Rotterdam 1 Feeghportivo La Corpsunhiss - Team West 1 : 1 Chin Hagemans
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.02.2019 18:30 Rotterdam 1 BiBa United - Schnitzels 2 : 5 Alex Beton
21.02.2019 19:30 Rotterdam 1 FenerbAdtje - Team West 2 : 10 Alex Solerman
21.02.2019 20:30 Rotterdam 1 FC Old North - Feeghportivo La Corpsunhiss 2 : 2 Alex van Brumnelen
21.02.2019 21:30 Rotterdam 1 Bierussia Dorstmund - Het Legioen 1 : 9 Alex Tichel
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.02.2019 18:30 Rotterdam 1 Team West - Schnitzels 5 : 0 Chin van Keulen
28.02.2019 19:30 Rotterdam 1 Feeghportivo La Corpsunhiss - Het Legioen 1 : 2 Chin Hens
28.02.2019 20:30 Rotterdam 1 Bierussia Dorstmund - BiBa United 4 : 3 Chin van Vliet
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.03.2019 18:30 Rotterdam 1 Schnitzels - Bierussia Dorstmund 4 : 3 Alex de Bok
07.03.2019 19:30 Rotterdam 1 Het Legioen - FenerbAdtje 2 : 3 Alex van Gilst
07.03.2019 20:30 Rotterdam 1 Team West - FC Old North 3 : 0 Alex Duvekot
07.03.2019 21:30 Rotterdam 1 Feeghportivo La Corpsunhiss - BiBa United 2 : 0 Alex Trapman
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.03.2019 18:30 Rotterdam 1 Schnitzels - FC Old North 5 : 3 Chin Heymans
14.03.2019 19:30 Rotterdam 1 Feeghportivo La Corpsunhiss - Bierussia Dorstmund 7 : 1 Chin Venneman
14.03.2019 20:30 Rotterdam 1 FenerbAdtje - BiBa United 4 : 0 Chin Otten
14.03.2019 21:30 Rotterdam 1 Team West - Het Legioen 4 : 1 Chin Albers
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.03.2019 18:30 Rotterdam 1 Schnitzels - Feeghportivo La Corpsunhiss 2 : 3 Alex Petrie
21.03.2019 19:30 Rotterdam 1 Team West - BiBa United 4 : 2 Alex Lips
21.03.2019 20:30 Rotterdam 1 Het Legioen - FC Old North 7 : 1 Alex Kievits
21.03.2019 21:30 Rotterdam 1 FenerbAdtje - Bierussia Dorstmund 2 : 2 Alex van Berkel
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.03.2019 18:30 Rotterdam 1 Schnitzels - Het Legioen - : - Chin -
28.03.2019 19:30 Rotterdam 1 Team West - Bierussia Dorstmund - : - Chin -
28.03.2019 20:30 Rotterdam 1 FenerbAdtje - Feeghportivo La Corpsunhiss - : - Chin -
28.03.2019 21:30 Rotterdam 1 FC Old North - BiBa United - : - Chin -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.04.2019 21:30 Rotterdam 2 FC Old North - FenerbAdtje - : - - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.04.2019 18:30 Rotterdam 1 Schnitzels - FenerbAdtje - : - -
04.04.2019 19:30 Rotterdam 1 Het Legioen - BiBa United - : - -
04.04.2019 20:30 Rotterdam 1 FC Old North - Bierussia Dorstmund - : - -
04.04.2019 21:30 Rotterdam 1 Team West - Feeghportivo La Corpsunhiss - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.04.2019 18:30 Rotterdam 1 Schnitzels - BiBa United - : - -
11.04.2019 19:30 Rotterdam 1 Feeghportivo La Corpsunhiss - FC Old North - : - -
11.04.2019 20:30 Rotterdam 1 Team West - FenerbAdtje - : - -
11.04.2019 21:30 Rotterdam 1 Het Legioen - Bierussia Dorstmund - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.04.2019 18:30 Rotterdam 1 FC Old North - Schnitzels - : - - -
18.04.2019 19:30 Rotterdam 1 Het Legioen - Team West - : - - -
18.04.2019 20:30 Rotterdam 1 Bierussia Dorstmund - Feeghportivo La Corpsunhiss - : - - -
18.04.2019 21:30 Rotterdam 1 BiBa United - FenerbAdtje - : - - -

Nieuw of heb je al een account?

Om prijzen en aftrapdata te zien maak eerst een account aan.

Informatie aanvragen