Chat with us, powered by LiveChat
Menu
Volledig schema
09.08.2019
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.05.2019 18:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - NRB 3 : 11 Chin Rziki
09.05.2019 19:30 Rotterdam 2 Helden op sokken - Solarplaza 6 : 4 Chin Oosterveen
09.05.2019 20:30 Rotterdam 2 Grambow - Oost West Noordbest 3 : 3 Chin Groenhof
09.05.2019 21:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Wunderwald 4 : 8 Chin de Vries
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.05.2019 18:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - Lysander FC 0 : 4 Alex Klaverstijn
16.05.2019 19:30 Rotterdam 2 Grambow - Solarplaza 0 : 2 Alex Bergman
16.05.2019 20:30 Rotterdam 2 NRB - Oost West Noordbest 11 : 1 Alex Rziki
16.05.2019 21:30 Rotterdam 2 Helden op sokken - Wunderwald 4 : 2 Alex Dagevos
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
23.05.2019 18:30 Rotterdam 2 NRB - Solarplaza 4 : 2 Alex van der Wal
23.05.2019 19:30 Rotterdam 1 Helden op sokken - Lysander FC 1 : 7 Chin Niemayer
23.05.2019 19:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - Oost West Noordbest 6 : 0 Alex Cazemier
23.05.2019 21:30 Rotterdam 2 Grambow - Wunderwald 3 : 4 Chin de Vries
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
06.06.2019 18:30 Rotterdam 2 Helden op sokken - NRB 0 : 0 Alex Meulens
06.06.2019 19:30 Rotterdam 1 Grambow - Lysander FC 2 : 3 Chin Vase
06.06.2019 19:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - Wunderwald 1 : 6 Alex Posada
06.06.2019 20:30 Rotterdam 2 Oost West Noordbest - Solarplaza 1 : 6 Alex Dijkstra
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
13.06.2019 18:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - Helden op sokken 6 : 4 Alex Listelle
13.06.2019 19:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Solarplaza 3 : 1 Alex Klaverstijn
13.06.2019 20:30 Rotterdam 2 Oost West Noordbest - Wunderwald 1 : 2 Alex Ertek
13.06.2019 21:30 Rotterdam 2 Grambow - NRB 1 : 4 Alex de Graaf
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
20.06.2019 18:30 Rotterdam 2 Lysander FC - NRB 7 : 4 Alex Koenen
20.06.2019 19:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - Grambow 4 : 5 Alex Stobbe
20.06.2019 21:30 Rotterdam 1 Solarplaza - Wunderwald 4 : 3 Chin Pulvizenty
20.06.2019 21:30 Rotterdam 2 Helden op sokken - Oost West Noordbest 9 : 1 Alex Trommels
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
27.06.2019 18:30 Rotterdam 1 NRB - Dolgedraaid 14 : 2 Chin Rziki
27.06.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Helden op sokken 5 : 1 Alex Barr
27.06.2019 19:30 Rotterdam 3 NRB - Wunderwald 5 : 0 -
27.06.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Lysander FC 3 : 3 Alex Fase
27.06.2019 21:30 Rotterdam 2 Oost West Noordbest - Grambow 2 : 4 Alex Wolf
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.07.2019 19:30 Rotterdam 3 Lysander FC - Dolgedraaid 5 : 0 Erol -
04.07.2019 19:30 Rotterdam 1 Oost West Noordbest - NRB 4 : 9 Chin Schurrvin
04.07.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Helden op sokken 6 : 1 Alex Straver
04.07.2019 21:30 Rotterdam 3 Grambow - Helden op sokken 3 : 4 Erol Akkulak
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.07.2019 21:00 Rotterdam 3 Lysander FC - Oost West Noordbest 3 : 1 Alex den Haan
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.07.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - NRB 5 : 6 Chin Rziki
11.07.2019 19:30 Rotterdam 3 Solarplaza - Grambow 2 : 1 Harold Roozdar
11.07.2019 19:30 Rotterdam 2 Oost West Noordbest - Dolgedraaid 0 : 11 Chin Calbo
11.07.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Grambow 10 : 1 Chin de Graaf
11.07.2019 21:30 Rotterdam 1 Lysander FC - Helden op sokken 1 : 1 Alex Dobken
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.07.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Dolgedraaid 0 : 5 -
18.07.2019 19:30 Rotterdam 2 Oost West Noordbest - Lysander FC 0 : 3 Alex de Haan
18.07.2019 20:30 Rotterdam 2 Helden op sokken - Grambow 2 : 0 Alex de Block
18.07.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - NRB 4 : 4 Alex Freijsen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
24.07.2019 18:30 Rotterdam 2 Dolgedraaid - Solarplaza 0 : 5 - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.07.2019 18:30 Rotterdam 2 NRB - Helden op sokken 5 : 2 Alex Rziki
25.07.2019 19:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Grambow 3 : 1 Alex Punkr
25.07.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Dolgedraaid 5 : 0 - Cancelled
25.07.2019 21:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Oost West Noordbest 5 : 1 Alex Noorduyn
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.08.2019 18:30 Rotterdam 3 Helden op sokken - Dolgedraaid 3 : 4 Mangelmans
01.08.2019 20:30 Rotterdam 1 Solarplaza - Lysander FC 3 : 3 Ken
01.08.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Oost West Noordbest 5 : 6 de Vries
01.08.2019 21:30 Rotterdam 1 NRB - Grambow 4 : 6 Visrosie
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.08.2019 18:30 Rotterdam 2 NRB - Lysander FC 1 : 5 Fase
08.08.2019 19:30 Rotterdam 2 Grambow - Dolgedraaid 3 : 4 Coenen
08.08.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Solarplaza 1 : 4 van de Wal
08.08.2019 21:30 Rotterdam 2 Oost West Noordbest - Helden op sokken 2 : 1 Ghybrian

Nieuw of heb je al een account?

Om prijzen en aftrapdata te zien maak eerst een account aan.

Informatie aanvragen