Chat with us, powered by LiveChat
Menu
Volledig schema
19.04.2019
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.01.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Fraters Uno 5 : 1 Alex Noorduijn
10.01.2019 19:30 Rotterdam 2 RET - Lysander FC 0 : 7 Alex Doptken
10.01.2019 20:30 Rotterdam 2 Grambow - Wunderwald 4 : 4 Alex de Graaf
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.01.2019 18:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - Inter MiLam 1 : 0 Hendrik Diederick
17.01.2019 19:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - Lysander FC 2 : 2 Hendrik -
17.01.2019 20:30 Rotterdam 2 Grambow - RET 1 : 2 Hendrik -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
31.01.2019 18:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - RET 5 : 1 Chin Stevens
31.01.2019 19:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - Solarplaza 5 : 3 Chin v.d. Wal
31.01.2019 20:30 Rotterdam 2 Grambow - Lysander FC 0 : 0 Chin Mark
31.01.2019 21:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - Wunderwald 5 : 3 Chin Luichi
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.02.2019 18:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Solarplaza 0 : 1 Hendrik van Wal
07.02.2019 19:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - Fraters Uno 3 : 2 Hendrik Ole
07.02.2019 20:30 Rotterdam 2 RET - Wunderwald 1 : 11 Hendrik Michel
07.02.2019 21:30 Rotterdam 2 Grambow - Inter MiLam 1 : 4 Hendrik van Dalen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.02.2019 18:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - RET 3 : 1 Alex van der Klis
14.02.2019 19:30 Rotterdam 2 Grambow - Solarplaza 2 : 1 Alex Berman
14.02.2019 20:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - Wunderwald 3 : 3 Alex de Wit
14.02.2019 21:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - Lysander FC 2 : 1 Alex Koenen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.02.2019 18:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - RET 6 : 1 Chin Deriks
21.02.2019 19:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - Solarplaza 2 : 1 Chin -
21.02.2019 20:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - Grambow 1 : 4 Chin Groenhof
21.02.2019 21:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Wunderwald 3 : 4 Chin de Vries
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.02.2019 18:30 Rotterdam 2 Lysander FC - RET 4 : 1 Alex Niemeijer
28.02.2019 19:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - Solarplaza 1 : 2 Alex Montemayor
28.02.2019 20:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - Corpsdeaux 3 : 3 Alex van der Wijk
28.02.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Grambow 4 : 1 Alex de Graaf
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.03.2019 18:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - Fraters Uno 4 : 2 Chin Kroonen
07.03.2019 19:30 Rotterdam 2 RET - Grambow 2 : 6 Chin Ferdinande
07.03.2019 20:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Corpsdeaux 1 : 0 Chin Moed
07.03.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Solarplaza 3 : 1 Chin de Vries
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.03.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - RET 5 : 0 Alex -
14.03.2019 19:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Inter MiLam 0 : 3 Alex Krone
14.03.2019 20:30 Rotterdam 2 Grambow - Corpsdeaux 3 : 5 Alex Hazevoet
14.03.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Fraters Uno 1 : 2 Alex Woninck
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.03.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Corpsdeaux 1 : 0 Chin Azlan
21.03.2019 19:30 Rotterdam 2 RET - Fraters Uno 2 : 6 Chin Rombout
21.03.2019 20:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Grambow 3 : 2 Chin Fase
21.03.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Inter MiLam 5 : 4 Chin de Vries
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
27.03.2019 21:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - Inter MiLam 1 : 4 Chin -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.03.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Lysander FC 2 : 0 Alex Noorduijn
28.03.2019 19:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - Grambow 1 : 2 Alex de Graaf
28.03.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - RET 10 : 0 Alex Eversdijk
28.03.2019 21:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - Corpsdeaux 2 : 5 Alex Poetsma
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.04.2019 18:30 Rotterdam 2 RET - Inter MiLam 2 : 2 Alex Lari
04.04.2019 19:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Fraters Uno 5 : 0 - -
04.04.2019 20:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Grambow 5 : 0 Chin Jesse
04.04.2019 21:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Wunderwald 1 : 6 Chin de Vries
04.04.2019 21:30 Rotterdam 3 Wunderwald - Corpsdeaux 5 : 0 - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.04.2019 18:30 Rotterdam 2 RET - Corpsdeaux 3 : 6 Alex Fokkens
11.04.2019 19:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Inter MiLam 3 : 0 Alex van de Wal
11.04.2019 20:30 Rotterdam 2 Grambow - Fraters Uno 0 : 1 Alex Smit
11.04.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Lysander FC 3 : 1 Alex Dopken
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.04.2019 18:30 Rotterdam 2 RET - Solarplaza 2 : 3 Chin Jesse
18.04.2019 19:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - Lysander FC 2 : 3 Chin Moed
18.04.2019 20:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - Wunderwald 4 : 2 Chin Boot
18.04.2019 21:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - Grambow 3 : 1 Chin Derks

Nieuw of heb je al een account?

Om prijzen en aftrapdata te zien maak eerst een account aan.

Informatie aanvragen