Chat with us, powered by LiveChat
Menu
Volledig schema
18.01.2019
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.01.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Fraters Uno 5 : 1 Alex Noorduijn
10.01.2019 19:30 Rotterdam 2 RET - Lysander FC 0 : 7 Alex Doptken
10.01.2019 20:30 Rotterdam 2 Grambow - Wunderwald 4 : 4 Alex de Graaf
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.01.2019 18:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - Inter MiLam 1 : 0 Hendrik Diederick
17.01.2019 19:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - Lysander FC 2 : 2 Hendrik -
17.01.2019 20:30 Rotterdam 2 Grambow - RET 1 : 2 Hendrik -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
24.01.2019 18:30 Rotterdam 2 RET - Solarplaza - : - Alex -
24.01.2019 19:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - Lysander FC - : - Alex -
24.01.2019 20:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - Wunderwald - : - Alex -
24.01.2019 21:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - Grambow - : - Alex -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
31.01.2019 18:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - RET - : - -
31.01.2019 19:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - Solarplaza - : - -
31.01.2019 20:30 Rotterdam 2 Grambow - Lysander FC - : - -
31.01.2019 21:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - Wunderwald - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.02.2019 18:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Solarplaza - : - -
07.02.2019 19:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - Fraters Uno - : - -
07.02.2019 20:30 Rotterdam 2 RET - Wunderwald - : - -
07.02.2019 21:30 Rotterdam 2 Grambow - Inter MiLam - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.02.2019 18:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - RET - : - -
14.02.2019 19:30 Rotterdam 2 Grambow - Solarplaza - : - -
14.02.2019 20:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - Wunderwald - : - -
14.02.2019 21:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - Lysander FC - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.02.2019 18:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - RET - : - -
21.02.2019 19:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - Solarplaza - : - -
21.02.2019 20:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - Grambow - : - -
21.02.2019 21:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Wunderwald - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.02.2019 18:30 Rotterdam 2 Lysander FC - RET - : - -
28.02.2019 19:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - Solarplaza - : - -
28.02.2019 20:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - Corpsdeaux - : - -
28.02.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Grambow - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.03.2019 18:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - Fraters Uno - : - -
07.03.2019 19:30 Rotterdam 2 RET - Grambow - : - -
07.03.2019 20:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Corpsdeaux - : - -
07.03.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Solarplaza - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.03.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - RET - : - -
14.03.2019 19:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Inter MiLam - : - -
14.03.2019 20:30 Rotterdam 2 Grambow - Corpsdeaux - : - -
14.03.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Fraters Uno - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.03.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Corpsdeaux - : - -
21.03.2019 19:30 Rotterdam 2 RET - Fraters Uno - : - -
21.03.2019 20:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Grambow - : - -
21.03.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Inter MiLam - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.03.2019 18:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Lysander FC - : - -
28.03.2019 19:30 Rotterdam 2 Inter MiLam - Grambow - : - -
28.03.2019 20:30 Rotterdam 2 Wunderwald - RET - : - -
28.03.2019 21:30 Rotterdam 2 Fraters Uno - Corpsdeaux - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.04.2019 18:30 Rotterdam 2 RET - Inter MiLam - : - -
04.04.2019 19:30 Rotterdam 2 Lysander FC - Fraters Uno - : - -
04.04.2019 20:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Grambow - : - -
04.04.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Corpsdeaux - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.04.2019 18:30 Rotterdam 2 RET - Corpsdeaux - : - -
11.04.2019 19:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Inter MiLam - : - -
11.04.2019 20:30 Rotterdam 2 Grambow - Fraters Uno - : - -
11.04.2019 21:30 Rotterdam 2 Wunderwald - Lysander FC - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.04.2019 19:30 Rotterdam 2 Corpsdeaux - Inter MiLam - : - -
18.04.2019 20:30 Rotterdam 2 Solarplaza - Wunderwald - : - - -

Nieuw of heb je al een account?

Om prijzen en aftrapdata te zien maak eerst een account aan.

Informatie aanvragen