Menu
Volledig schema
13.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
31.08.2020 19:30 HOV 2 Christiano Heijnaldo FC - Sjoerds Buenos Nootjes 2 : 4 Abderrahim Kaspar
31.08.2020 19:30 HOV 1 Footown Magic - The CouldHaveWonIt's 0 : 2 Chin Ernes
31.08.2020 20:30 HOV 2 FC Schiedam - Omerta 6 : 2 Abderrahim van Hoet
31.08.2020 20:30 HOV 1 FC Afobaka - Rotterdam United FC 0 : 6 Chin Groenland
31.08.2020 21:30 HOV 1 Inter MiLam - Schutters FC 1 : 4 Abderrahim Mosmans
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.09.2020 19:30 HOV 1 FC Schiedam - Rotterdam United FC 9 : 3 Chin Ossel
07.09.2020 19:30 HOV 2 Bacohissia MunchenAdtbach - Sjoerds Buenos Nootjes 1 : 9 Andre Meester
07.09.2020 20:30 HOV 1 Schutters FC - The CouldHaveWonIt's 2 : 4 Chin Bal
07.09.2020 20:30 HOV 2 Inter MiLam - Omerta 3 : 2 Andre Reebron
07.09.2020 21:30 HOV 1 Christiano Heijnaldo FC - Footown Magic 1 : 4 Chin Timmerman
07.09.2020 21:30 HOV 2 FC Afobaka - Hermes 1 1 : 16 Andre van Soest
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.09.2020 19:30 HOV 1 Footown Magic - Rotterdam United FC 0 : 2 Ahmed -
14.09.2020 19:30 HOV 2 Hermes 1 - The CouldHaveWonIt's 2 : 1 Chin Willemsen
14.09.2020 20:30 HOV 1 FC Afobaka - Christiano Heijnaldo FC 0 : 17 Ahmed Bleichrot
14.09.2020 20:30 HOV 2 Omerta - Schutters FC 0 : 6 Chin Mosmans
14.09.2020 21:30 HOV 1 Bacohissia MunchenAdtbach - FC Schiedam 3 : 5 Ahmed Sjors
14.09.2020 21:30 HOV 2 Inter MiLam - Sjoerds Buenos Nootjes 0 : 3 Chin de Wall
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.09.2020 19:30 HOV 1 FC Afobaka - The CouldHaveWonIt's 1 : 10 Andre Marius
21.09.2020 19:30 HOV 2 FC Schiedam - Inter MiLam 6 : 2 Chin Chawhdery
21.09.2020 20:30 HOV 1 Bacohissia MunchenAdtbach - Footown Magic 2 : 1 Andre Hugo
21.09.2020 20:30 HOV 2 Hermes 1 - Omerta 4 : 2 Chin Sinke
21.09.2020 21:30 HOV 1 Christiano Heijnaldo FC - Rotterdam United FC 6 : 4 Andre Bleichrot
21.09.2020 21:30 HOV 2 Schutters FC - Sjoerds Buenos Nootjes 1 : 2 Chin Reyes
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.09.2020 19:45 HOV 1 Footown Magic - Inter MiLam 1 : 2 Ahmed Otten
28.09.2020 20:45 HOV 1 Christiano Heijnaldo FC - The CouldHaveWonIt's 3 : 5 Ahmed Bleichrot
28.09.2020 20:45 HOV 2 Bacohissia MunchenAdtbach - Rotterdam United FC 2 : 2 Chin Groenland
28.09.2020 21:45 HOV 1 FC Afobaka - Omerta 1 : 7 Ahmed Hollander
28.09.2020 21:45 HOV 2 FC Schiedam - Schutters FC 3 : 3 Chin Verloop
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.10.2020 19:45 HOV 1 Bacohissia MunchenAdtbach - Christiano Heijnaldo FC 10 : 2 Ahmed Thijs
05.10.2020 19:45 HOV 2 Inter MiLam - Rotterdam United FC 0 : 2 Chin Hoffmann
05.10.2020 20:45 HOV 1 FC Afobaka - Sjoerds Buenos Nootjes 1 : 6 Ahmed Stijn
05.10.2020 20:45 HOV 2 Footown Magic - Schutters FC 3 : 4 Chin van den Ende
05.10.2020 21:45 HOV 1 Omerta - The CouldHaveWonIt's 3 : 5 Ahmed Hollander
05.10.2020 21:45 HOV 2 FC Schiedam - Hermes 1 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.10.2020 19:45 HOV 1 Sjoerds Buenos Nootjes - The CouldHaveWonIt's 1 : 0 Chin S. van der Ploeg
12.10.2020 19:45 HOV 2 Rotterdam United FC - Schutters FC 1 : 2 Ahmed Vincent
12.10.2020 20:45 HOV 1 Christiano Heijnaldo FC - Omerta 3 : 2 Chin K. Bleidrodt
12.10.2020 20:45 HOV 2 FC Afobaka - FC Schiedam 1 : 3 Ahmed Chauhdry
12.10.2020 21:45 HOV 1 Bacohissia MunchenAdtbach - Inter MiLam 6 : 4 Chin S. van der Ploeg
12.10.2020 21:45 HOV 2 Footown Magic - Hermes 1 2 : 5 Ahmed Max van Soest
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.10.2020 19:45 HOV 1 Bacohissia MunchenAdtbach - Schutters FC - : - -
19.10.2020 19:45 HOV 2 FC Afobaka - Footown Magic - : - -
19.10.2020 20:45 HOV 1 Christiano Heijnaldo FC - Inter MiLam - : - -
19.10.2020 20:45 HOV 2 FC Schiedam - The CouldHaveWonIt's - : - -
19.10.2020 21:45 HOV 1 Omerta - Sjoerds Buenos Nootjes - : - -
19.10.2020 21:45 HOV 2 Hermes 1 - Rotterdam United FC - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
26.10.2020 19:45 HOV 1 Christiano Heijnaldo FC - Hermes 1 - : - -
26.10.2020 19:45 HOV 2 FC Schiedam - Footown Magic - : - -
26.10.2020 20:45 HOV 1 FC Afobaka - Schutters FC - : - -
26.10.2020 20:45 HOV 2 Rotterdam United FC - Sjoerds Buenos Nootjes - : - -
26.10.2020 21:45 HOV 1 Inter MiLam - The CouldHaveWonIt's - : - -
26.10.2020 21:45 HOV 2 Bacohissia MunchenAdtbach - Omerta - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.11.2020 19:45 HOV 1 Christiano Heijnaldo FC - Schutters FC - : - -
02.11.2020 19:45 HOV 2 Footown Magic - Omerta - : - -
02.11.2020 20:45 HOV 1 FC Schiedam - Sjoerds Buenos Nootjes - : - -
02.11.2020 20:45 HOV 2 Hermes 1 - Inter MiLam - : - -
02.11.2020 21:45 HOV 1 FC Afobaka - Bacohissia MunchenAdtbach - : - -
02.11.2020 21:45 HOV 2 Rotterdam United FC - The CouldHaveWonIt's - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.11.2020 19:45 HOV 1 Hermes 1 - Schutters FC - : - -
09.11.2020 19:45 HOV 2 FC Afobaka - Inter MiLam - : - -
09.11.2020 20:45 HOV 1 Footown Magic - Sjoerds Buenos Nootjes - : - -
09.11.2020 20:45 HOV 2 Bacohissia MunchenAdtbach - The CouldHaveWonIt's - : - -
09.11.2020 21:45 HOV 1 Christiano Heijnaldo FC - FC Schiedam - : - -
09.11.2020 21:45 HOV 2 Omerta - Rotterdam United FC - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.11.2020 19:45 HOV 1 Bacohissia MunchenAdtbach - Hermes 1 - : - -
16.11.2020 20:45 HOV 1 Hermes 1 - Sjoerds Buenos Nootjes - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen