Chat with us, powered by LiveChat
Menu
Volledig schema
08.08.2019
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.05.2019 18:30 Rotterdam 1 Naodt Adfeeghpot Combi - Team Groen 3 : 2 Harold Dien Ho
08.05.2019 18:30 Rotterdam 2 RET - MrWork 2 : 3 Alex Konter
08.05.2019 19:15 Rotterdam 1 Verstegen Spices & Sauces - Asteras Rotterdam FC 2 : 1 Harold de Neef
08.05.2019 20:00 Rotterdam 1 ParcivAll-Stars - Team Energos & co 2 : 2 Harold Dijst
08.05.2019 20:00 Rotterdam 2 FC Mierda - FC Los Cojones Azules 4 : 4 Alex Koetje
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
15.05.2019 19:30 Rotterdam 1 MrWork - ParcivAll-Stars 0 : 5 Chin Bouwman
15.05.2019 19:30 Rotterdam 2 FC Los Cojones Azules - Verstegen Spices & Sauces 4 : 7 Harold Robin
15.05.2019 20:30 Rotterdam 2 Asteras Rotterdam FC - Team Energos & co 6 : 8 Harold Peters
15.05.2019 20:30 Rotterdam 1 Ouwe Ballen Die! - RET 6 : 6 Chin de Lange
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
22.05.2019 19:30 Rotterdam 1 MrWork - Ouwe Ballen Die! 2 : 7 Chin Eeland
22.05.2019 19:30 Rotterdam 2 RET - Team Groen 3 : 7 Harold Graveland
22.05.2019 20:30 Rotterdam 1 Naodt Adfeeghpot Combi - Verstegen Spices & Sauces 7 : 0 Chin de Jong
22.05.2019 21:30 Rotterdam 1 Asteras Rotterdam FC - ParcivAll-Stars 2 : 6 Chin de Jong
22.05.2019 21:30 Rotterdam 2 FC Los Cojones Azules - Team Energos & co 3 : 6 Harold Vermeer
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
29.05.2019 19:30 Rotterdam 1 FC Mierda - MrWork 3 : 4 Chin Konter
29.05.2019 19:30 Rotterdam 2 RET - Verstegen Spices & Sauces 1 : 5 Harold Versluis
29.05.2019 20:30 Rotterdam 2 Ouwe Ballen Die! - Team Groen 4 : 3 Harold Prins
29.05.2019 20:30 Rotterdam 1 Asteras Rotterdam FC - Naodt Adfeeghpot Combi 0 : 7 Chin Gemke
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.06.2019 18:30 Rotterdam 1 Procter and Gamble - RET 1 : 2 Chin Achatdi
05.06.2019 19:00 Rotterdam 2 MrWork - Team Energos & co 3 : 3 Harold Zwikstra
05.06.2019 19:30 Rotterdam 1 Team Groen - Verstegen Spices & Sauces 3 : 3 Chin Noorland
05.06.2019 20:00 Rotterdam 2 Foot Supply - Ouwe Ballen Die! 2 : 1 Harold Jacobs
05.06.2019 20:30 Rotterdam 1 FC Los Cojones Azules - ParcivAll-Stars 3 : 4 Chin van Kersbergen
05.06.2019 21:00 Rotterdam 2 Asteras Rotterdam FC - FC Mierda 4 : 2 Harold Papapostolou
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.06.2019 18:30 Rotterdam 2 Procter and Gamble - Team Energos & co 2 : 4 Harold Dijst
12.06.2019 18:30 Rotterdam 1 Naodt Adfeeghpot Combi - RET 13 : 0 Chin de Jong
12.06.2019 19:30 Rotterdam 1 ParcivAll-Stars - Team Groen 0 : 4 Chin Noordland
12.06.2019 19:30 Rotterdam 2 Asteras Rotterdam FC - MrWork 3 : 1 Harold Lasannidi
12.06.2019 20:30 Rotterdam 2 Foot Supply - Verstegen Spices & Sauces 1 : 5 Harold van Sluis
12.06.2019 20:30 Rotterdam 1 FC Mierda - ParcivAll-Stars 2 : 2 Chin de Win
12.06.2019 21:30 Rotterdam 1 FC Los Cojones Azules - Ouwe Ballen Die! 7 : 4 Chin Baan
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.06.2019 18:30 Rotterdam 1 ParcivAll-Stars - Procter and Gamble 1 : 7 Chin Coppes
19.06.2019 19:00 Rotterdam 2 RET - Team Energos & co 1 : 8 Harold Bloem
19.06.2019 20:00 Rotterdam 2 Ouwe Ballen Die! - Suriprofs 2 : 4 Harold Eland
19.06.2019 20:30 Rotterdam 1 FC Mierda - Verstegen Spices & Sauces 4 : 0 Chin Siew
19.06.2019 21:00 Rotterdam 2 Asteras Rotterdam FC - FC Los Cojones Azules 4 : 4 Harold Loanisis
19.06.2019 21:30 Rotterdam 1 Foot Supply - Team Groen 4 : 1 Chin Merlijn
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
26.06.2019 18:30 Rotterdam 1 Procter and Gamble - Team Groen 3 : 2 Chin de Meyer
26.06.2019 18:30 Rotterdam 2 MrWork - Suriprofs 1 : 12 Alex S te Duits
26.06.2019 19:30 Rotterdam 2 Asteras Rotterdam FC - Suriprofs 0 : 3 Alex S te Duits 1x25
26.06.2019 19:30 Rotterdam 1 ParcivAll-Stars - RET 8 : 3 Chin de Win
26.06.2019 20:00 Rotterdam 2 Asteras Rotterdam FC - Foot Supply 1 : 4 Alex Jacobs
26.06.2019 20:30 Rotterdam 1 Ouwe Ballen Die! - Verstegen Spices & Sauces 4 : 2 Chin Prins
26.06.2019 21:00 Rotterdam 2 FC Mierda - Team Energos & co 0 : 1 Alex Knaap
26.06.2019 21:30 Rotterdam 1 FC Los Cojones Azules - Naodt Adfeeghpot Combi 2 : 9 Chin de Jong
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.07.2019 18:30 Rotterdam 2 Procter and Gamble - Verstegen Spices & Sauces 6 : 5 Chin Volbrecht
03.07.2019 19:30 Rotterdam 1 Foot Supply - Team Energos & co 7 : 2 Harold Nerlyn
03.07.2019 19:30 Rotterdam 2 Procter and Gamble - Suriprofs 1 : 4 Chin T te Duits 1x25
03.07.2019 20:00 Rotterdam 2 FC Mierda - Suriprofs 0 : 9 Chin L te Duits
03.07.2019 20:30 Rotterdam 1 MrWork - Team Groen 1 : 5 Harold Bergout
03.07.2019 21:00 Rotterdam 2 Naodt Adfeeghpot Combi - ParcivAll-Stars 6 : 1 Chin Himst
03.07.2019 21:30 Rotterdam 1 Asteras Rotterdam FC - Ouwe Ballen Die! 3 : 6 Harold Ketetzidis
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.07.2019 18:30 Rotterdam 1 Naodt Adfeeghpot Combi - Procter and Gamble 6 : 1 Chin Meester
10.07.2019 19:00 Rotterdam 1 Foot Supply - Suriprofs 1 : 8 Harold Merlijn
10.07.2019 19:00 Rotterdam 3 Asteras Rotterdam FC - RET 6 : 3 Alex Bahida
10.07.2019 19:30 Rotterdam 1 FC Mierda - Procter and Gamble 1 : 4 Chin Coppes 1x25
10.07.2019 20:00 Rotterdam 1 FC Mierda - Foot Supply 0 : 3 Chin Raaijmaakers
10.07.2019 20:00 Rotterdam 2 Ouwe Ballen Die! - ParcivAll-Stars 5 : 5 Harold Bouwman
10.07.2019 21:00 Rotterdam 1 Team Energos & co - Team Groen 1 : 2 Chin Noordlans
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.07.2019 18:30 Rotterdam 1 Team Energos & co - Verstegen Spices & Sauces 1 : 0 Chin Rietveld
17.07.2019 18:30 Rotterdam 2 Ouwe Ballen Die! - Procter and Gamble 3 : 5 Harold Coppes
17.07.2019 19:30 Rotterdam 1 FC Mierda - Naodt Adfeeghpot Combi 2 : 8 Chin Meijs
17.07.2019 19:30 Rotterdam 2 Foot Supply - RET 4 : 0 Harold de Vos
17.07.2019 20:30 Rotterdam 1 Foot Supply - Naodt Adfeeghpot Combi 2 : 2 Chin Leutscher
17.07.2019 20:30 Rotterdam 3 FC Los Cojones Azules - MrWork 9 : 1 Alex de Knaap
17.07.2019 20:30 Rotterdam 2 Suriprofs - Team Groen 9 : 1 Harold Rijkse
17.07.2019 21:30 Rotterdam 2 ParcivAll-Stars - Suriprofs 0 : 9 Alex S te Duits
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
24.07.2019 18:30 Rotterdam 1 Suriprofs - Verstegen Spices & Sauces 11 : 0 Chin S te Duits
24.07.2019 19:30 Rotterdam 2 MrWork - Procter and Gamble 0 : 5 Harold -
24.07.2019 19:30 Rotterdam 1 Suriprofs - Team Energos & co 4 : 1 Chin S te Duits
24.07.2019 20:30 Rotterdam 1 FC Mierda - RET 4 : 3 Chin Kraaij
24.07.2019 20:30 Rotterdam 2 FC Los Cojones Azules - Team Groen 3 : 8 Harold van den Bulk
24.07.2019 21:30 Rotterdam 1 Naodt Adfeeghpot Combi - Ouwe Ballen Die! 2 : 5 Chin Prins
24.07.2019 21:30 Rotterdam 2 Foot Supply - ParcivAll-Stars 2 : 1 Harold Bakker
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
31.07.2019 18:30 Rotterdam 2 MrWork - Verstegen Spices & Sauces 9 : 4 - van Velzen
31.07.2019 18:30 Rotterdam 1 Naodt Adfeeghpot Combi - Suriprofs 1 : 2 S te Duits
31.07.2019 19:30 Rotterdam 1 RET - Suriprofs 1 : 8 E te Duits
31.07.2019 19:30 Rotterdam 2 Asteras Rotterdam FC - Procter and Gamble 2 : 4 Lukmans
31.07.2019 20:30 Rotterdam 2 FC Los Cojones Azules - Foot Supply 0 : 5 -
31.07.2019 20:30 Rotterdam 1 Ouwe Ballen Die! - Team Energos & co 5 : 1 Prins
31.07.2019 21:30 Rotterdam 1 FC Mierda - Team Groen 3 : 11 Rikkoert
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.08.2019 18:30 Rotterdam 1 FC Los Cojones Azules - Procter and Gamble 5 : 2 Mos 1x25
07.08.2019 18:30 Rotterdam 3 MrWork - Naodt Adfeeghpot Combi 2 : 4 - Swart
07.08.2019 19:00 Rotterdam 1 Foot Supply - Procter and Gamble 5 : 4 Coppers
07.08.2019 19:00 Rotterdam 2 FC Los Cojones Azules - Suriprofs 5 : 7 Hofman
07.08.2019 19:30 Rotterdam 3 Naodt Adfeeghpot Combi - Team Energos & co 1 : 5 van Hout
07.08.2019 20:00 Rotterdam 2 FC Los Cojones Azules - RET 6 : 5 Mos
07.08.2019 20:00 Rotterdam 1 Foot Supply - MrWork 4 : 3 de Vos
07.08.2019 20:30 Rotterdam 3 ParcivAll-Stars - Verstegen Spices & Sauces 1 : 2 de Neef
07.08.2019 21:00 Rotterdam 1 FC Mierda - Ouwe Ballen Die! 2 : 4 Prins
07.08.2019 21:00 Rotterdam 2 Asteras Rotterdam FC - Team Groen 3 : 2 -

Nieuw of heb je al een account?

Om prijzen en aftrapdata te zien maak eerst een account aan.

Informatie aanvragen