Menu
Volledig schema
13.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
31.08.2020 20:30 Sloterdijk 3 Sarphati - Voetbal Power 2 : 1 Eric Koperdraad
31.08.2020 21:30 Sloterdijk 3 De Godenzonen en Calimero - De Haarlemmerdijkies 2 : 4 Eric Hoogcarspelarne
31.08.2020 21:30 DWS 1 FC Bijlmer 3 - TYBB Legends 7 : 1 Mahmood Henningen
31.08.2020 21:30 DWS 2 Navigators - Shaolin Soccer 0 : 7 Mohamed Moumane Lelieveld
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.09.2020 19:30 Sloterdijk 3 FC Bijlmer 3 - Shaolin Soccer 2 : 0 Mohamed Marikan Bertram
07.09.2020 20:30 Sloterdijk 4 De Godenzonen en Calimero - TYBB Legends 5 : 4 Mustapha Schallig
07.09.2020 20:30 DWS 2 De Haarlemmerdijkies - Sarphati 0 : 6 Mohamed Moumane Kroeze
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.09.2020 18:30 Sloterdijk 2 Navigators - Voetbal Power 4 : 2 Eric Heek
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.09.2020 19:30 Sloterdijk 4 De Haarlemmerdijkies - Navigators 5 : 0 Richard Tascan
14.09.2020 19:30 Sloterdijk 3 FC Bijlmer 3 - Voetbal Power 1 : 0 Jamal Koekelkoren
14.09.2020 20:30 DWS 1 Shaolin Soccer - TYBB Legends 5 : 1 Mohamed Moumane al Dilaimi
14.09.2020 21:30 DWS 1 De Godenzonen en Calimero - Sarphati 2 : 4 Mohamed Moumane Schilte
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.09.2020 18:30 Sloterdijk 2 TYBB Legends - Voetbal Power 2 : 2 Eric Boyd
25.09.2020 19:30 Sloterdijk 1 De Godenzonen en Calimero - Shaolin Soccer 0 : 6 Jamal van Egmond
25.09.2020 19:30 Sloterdijk 2 De Haarlemmerdijkies - FC Bijlmer 3 1 : 7 Eric Bertram
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.09.2020 18:30 Sloterdijk 3 Shaolin Soccer - Voetbal Power 1 : 4 Rudy Faasse
28.09.2020 20:30 DWS 1 De Godenzonen en Calimero - Navigators 3 : 4 Mohamed A/B Heek
28.09.2020 21:30 DWS 1 De Haarlemmerdijkies - TYBB Legends 7 : 2 Mohamed A/B Arne
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.10.2020 20:30 Sloterdijk 2 FC Bijlmer 3 - Sarphati 4 : 3 Jamal Oomes
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.10.2020 19:30 Sloterdijk 4 De Godenzonen en Calimero - Voetbal Power 5 : 2 Ronnie van Tiel
05.10.2020 21:30 DWS 2 FC Bijlmer 3 - Navigators 7 : 0 Mohamed A/B van Eik
05.10.2020 21:30 Sloterdijk 4 Sarphati - TYBB Legends 4 : 1 Ronnie Schilte
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.10.2020 18:30 Sloterdijk 2 De Haarlemmerdijkies - Shaolin Soccer 3 : 6 Eric Blokkenhorst
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.10.2020 18:30 Sloterdijk 4 De Haarlemmerdijkies - Voetbal Power 0 : 6 Richard Tamwador
12.10.2020 21:30 DWS 2 Sarphati - Shaolin Soccer 3 : 6 Mohamed A/B Bilaver
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.10.2020 19:30 Sloterdijk 1 Navigators - TYBB Legends - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.10.2020 20:30 Sloterdijk 3 TYBB Legends - FC Bijlmer 3 - : - -
19.10.2020 20:30 DWS 2 Shaolin Soccer - Navigators - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
23.10.2020 18:30 Sloterdijk 2 Voetbal Power - Sarphati - : - -
23.10.2020 20:30 Sloterdijk 1 De Haarlemmerdijkies - De Godenzonen en Calimero - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
26.10.2020 18:30 Sloterdijk 3 Voetbal Power - Navigators - : - -
26.10.2020 19:30 Sloterdijk 3 Sarphati - De Haarlemmerdijkies - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
30.10.2020 20:30 Sloterdijk 1 TYBB Legends - De Godenzonen en Calimero - : - -
30.10.2020 20:30 Sloterdijk 2 Shaolin Soccer - FC Bijlmer 3 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.11.2020 19:30 Sloterdijk 4 Sarphati - De Godenzonen en Calimero - : - -
02.11.2020 20:30 DWS 1 TYBB Legends - Shaolin Soccer - : - -
02.11.2020 20:30 DWS 2 Navigators - De Haarlemmerdijkies - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
06.11.2020 19:30 Sloterdijk 2 Voetbal Power - FC Bijlmer 3 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.11.2020 21:30 DWS 2 Shaolin Soccer - De Godenzonen en Calimero - : - -
09.11.2020 21:30 Sloterdijk 3 FC Bijlmer 3 - De Haarlemmerdijkies - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
13.11.2020 18:30 Sloterdijk 1 Sarphati - Navigators - : - -
13.11.2020 18:30 Sloterdijk 2 Voetbal Power - TYBB Legends - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.11.2020 18:30 Sloterdijk 3 Voetbal Power - Shaolin Soccer - : - -
16.11.2020 20:30 DWS 1 Sarphati - FC Bijlmer 3 - : - -
16.11.2020 21:30 DWS 1 TYBB Legends - De Haarlemmerdijkies - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
20.11.2020 20:30 Sloterdijk 2 Navigators - De Godenzonen en Calimero - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
23.11.2020 18:30 Sloterdijk 4 Voetbal Power - De Godenzonen en Calimero - : - -
23.11.2020 19:30 Sloterdijk 3 Navigators - FC Bijlmer 3 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
27.11.2020 19:30 Sloterdijk 2 TYBB Legends - Sarphati - : - -
27.11.2020 20:30 Sloterdijk 1 Shaolin Soccer - De Haarlemmerdijkies - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
30.11.2020 18:30 Sloterdijk 4 Voetbal Power - De Haarlemmerdijkies - : - -
30.11.2020 19:30 Sloterdijk 3 TYBB Legends - Navigators - : - -
30.11.2020 21:30 DWS 1 Shaolin Soccer - Sarphati - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.12.2020 20:30 Sloterdijk 1 FC Bijlmer 3 - De Godenzonen en Calimero - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.12.2020 20:30 Sloterdijk 3 Navigators - Sarphati - : - -
07.12.2020 21:30 Sloterdijk 3 De Godenzonen en Calimero - FC Bijlmer 3 - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen