Menu
Volledig schema
13.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.09.2020 18:30 Sloterdijk 2 Sarphati 2 - The Senators 2 : 5 Jamal Schaer
04.09.2020 18:30 Sloterdijk 1 Equinix FC - Real Amistad 2 : 3 Eric Khalil
04.09.2020 19:30 Sloterdijk 2 AC Boca Carli - Brambo's 2 : 7 Jamal van Hooijdonk
04.09.2020 19:30 Sloterdijk 1 Juicy Lemon Party - Smokum 2 : 4 Eric Pronk
04.09.2020 20:30 Sloterdijk 1 ASV Febo - Tantoe Boeng 3 : 2 Eric Meinema
04.09.2020 20:30 Sloterdijk 2 Troonopvolgers - Lens 3 : 1 Jamal Quitero
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.09.2020 18:30 Sloterdijk 3 Equinix FC - Lens 4 : 5 Mohamed Marikan Pedraza
07.09.2020 20:30 DWS 1 AC Boca Carli - Tantoe Boeng 5 : 2 Eric Pannier
07.09.2020 20:30 Sloterdijk 3 Smokum - The Senators 3 : 1 Mohamed Marikan Pronk
07.09.2020 21:30 DWS 1 Brambo's - Sarphati 2 0 : 4 Eric de Boer
07.09.2020 21:30 DWS 2 ASV Febo - Real Amistad 5 : 2 Mohamed Moumane Hidde
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.09.2020 19:30 Sloterdijk 1 Juicy Lemon Party - Troonopvolgers 0 : 9 Jamal Rutjes
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.09.2020 18:30 Sloterdijk 3 Troonopvolgers - The Senators 1 : 5 Jamal san Andreas
14.09.2020 20:30 Sloterdijk 4 AC Boca Carli - Sarphati 2 1 : 6 Richard Botana
14.09.2020 20:30 Sloterdijk 3 Brambo's - Smokum 1 : 3 Jamal Aguilera
14.09.2020 21:30 Sloterdijk 3 Real Amistad - Tantoe Boeng 3 : 1 Jamal Dint
14.09.2020 21:30 DWS 2 ASV Febo - Lens 9 : 3 Mustapha Koopman
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.09.2020 18:30 Sloterdijk 2 Equinix FC - Juicy Lemon Party 4 : 4 Eric van Duinen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.09.2020 19:30 Sloterdijk 4 AC Boca Carli - Real Amistad 7 : 1 Richard Mike
21.09.2020 20:30 DWS 1 Lens - Tantoe Boeng 7 : 4 Mohamed Moumane Pedraza
21.09.2020 20:30 Sloterdijk 3 Brambo's - Troonopvolgers 3 : 3 Eric Sipma
21.09.2020 21:30 Sloterdijk 3 Sarphati 2 - Smokum 1 : 5 Eric Bont
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.09.2020 18:30 Sloterdijk 1 Equinix FC - The Senators 0 : 8 Jamal Kartilian
25.09.2020 20:30 Sloterdijk 2 ASV Febo - Juicy Lemon Party 2 : 2 Eric Compagne
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.09.2020 18:30 Sloterdijk 4 Lens - Real Amistad 0 : 5 -
28.09.2020 19:30 Sloterdijk 4 ASV Febo - The Senators 1 : 3 Richard Tomas
28.09.2020 21:30 Sloterdijk 4 AC Boca Carli - Smokum 1 : 2 Richard Guus
28.09.2020 21:30 Sloterdijk 3 Troonopvolgers - Sarphati 2 2 : 1 Rudy Fisdur
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.10.2020 18:30 Sloterdijk 2 Juicy Lemon Party - Tantoe Boeng 4 : 6 Jamal Naaimi
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.10.2020 19:30 Sloterdijk 3 Tantoe Boeng - The Senators 2 : 2 Jamal Pronk
05.10.2020 20:30 DWS 1 ASV Febo - Brambo's 1 : 10 Mohamed A/B Kuiter
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.10.2020 18:30 Sloterdijk 1 Juicy Lemon Party - Real Amistad 3 : 3 Jamal Germys
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.10.2020 19:30 Sloterdijk 3 Equinix FC - Smokum 1 : 4 Rachid Henebury
12.10.2020 19:30 Sloterdijk 4 ASV Febo - Sarphati 2 4 : 5 Richard Deloger
12.10.2020 20:30 DWS 2 Real Amistad - The Senators 2 : 5 Mohamed A/B van Rooien
12.10.2020 21:30 Sloterdijk 3 AC Boca Carli - Troonopvolgers 1 : 2 Rachid de Kok
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.10.2020 19:30 Sloterdijk 2 Juicy Lemon Party - Lens - : - -
16.10.2020 20:30 Sloterdijk 2 Brambo's - Tantoe Boeng - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.10.2020 18:30 Sloterdijk 3 Equinix FC - Troonopvolgers - : - -
19.10.2020 21:30 DWS 1 Lens - The Senators - : - -
19.10.2020 21:30 DWS 2 ASV Febo - Smokum - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
23.10.2020 18:30 Sloterdijk 1 AC Boca Carli - Juicy Lemon Party - : - -
23.10.2020 19:30 Sloterdijk 1 Brambo's - Real Amistad - : - -
23.10.2020 20:30 Sloterdijk 2 Sarphati 2 - Tantoe Boeng - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
26.10.2020 18:30 Sloterdijk 4 AC Boca Carli - Equinix FC - : - -
26.10.2020 20:30 DWS 2 Real Amistad - Sarphati 2 - : - -
26.10.2020 21:30 Sloterdijk 4 ASV Febo - Troonopvolgers - : - -
26.10.2020 21:30 DWS 1 Brambo's - Lens - : - -
26.10.2020 21:30 DWS 2 Smokum - Tantoe Boeng - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
30.10.2020 18:30 Sloterdijk 1 Juicy Lemon Party - The Senators - : - -
30.10.2020 21:30 Sloterdijk 1 Equinix FC - Sarphati 2 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.11.2020 18:30 Sloterdijk 3 AC Boca Carli - The Senators - : - -
02.11.2020 18:30 Sloterdijk 4 Troonopvolgers - Tantoe Boeng - : - -
02.11.2020 20:30 Sloterdijk 3 Lens - Sarphati 2 - : - -
02.11.2020 20:30 Sloterdijk 4 Real Amistad - Smokum - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
06.11.2020 18:30 Sloterdijk 1 ASV Febo - Equinix FC - : - -
06.11.2020 19:30 Sloterdijk 1 Brambo's - Juicy Lemon Party - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.11.2020 19:30 Sloterdijk 3 Equinix FC - Tantoe Boeng - : - -
09.11.2020 20:30 DWS 1 AC Boca Carli - ASV Febo - : - -
09.11.2020 21:30 DWS 1 Brambo's - The Senators - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
13.11.2020 19:30 Sloterdijk 1 Juicy Lemon Party - Sarphati 2 - : - -
13.11.2020 19:30 Sloterdijk 2 Lens - Smokum - : - -
13.11.2020 20:30 Sloterdijk 1 Troonopvolgers - Real Amistad - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.11.2020 19:30 Sloterdijk 3 Brambo's - Equinix FC - : - -
16.11.2020 19:30 Sloterdijk 4 AC Boca Carli - Lens - : - -
16.11.2020 20:30 Sloterdijk 4 Troonopvolgers - Smokum - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen