Chat with us, powered by LiveChat
Menu
Volledig schema
16.04.2019
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.01.2019 18:45 Sloterdijk 2 Brambo's - Voetbal Power 5 : 2 Rinus Blokland
07.01.2019 19:30 Sloterdijk 4 Babyblauwe Beesten - Club Tropicana 2 : 5 Siem de Vries
07.01.2019 21:30 Sloterdijk 2 FC Bijlmer 3 - Sportclub Decker 5 : 1 Rinus Verweij
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.01.2019 18:45 Sloterdijk 1 FC Bijlmer 3 - Voetbal Power 3 : 3 Rinus Bulme
14.01.2019 20:30 Sloterdijk 4 AFC Cavallo - Sportclub Decker 4 : 4 Rudy van Rossum
14.01.2019 20:30 Sloterdijk 3 Babyblauwe Beesten - Bo's Golden Boys 4 : 1 Mohamed Spanninga
14.01.2019 21:30 Sloterdijk 1 Brambo's - Club Tropicana 1 : 6 Rinus de Vries
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.01.2019 18:45 Sloterdijk 2 Club Tropicana - Voetbal Power 0 : 1 Martinio Mardell
21.01.2019 19:30 Sloterdijk 4 Bo's Golden Boys - Brambo's 2 : 1 Jamal Burrows
21.01.2019 21:30 Sloterdijk 2 AFC Cavallo - FC Bijlmer 3 5 : 1 Martinio Heiboer
21.01.2019 21:30 Sloterdijk 1 Babyblauwe Beesten - Sportclub Decker 2 : 6 Rinus Schreijer
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.01.2019 18:45 Sloterdijk 1 Bo's Golden Boys - Voetbal Power 2 : 6 Rinus Machine
28.01.2019 20:30 Sloterdijk 4 AFC Cavallo - Babyblauwe Beesten 3 : 6 Rudy Talbot
28.01.2019 21:30 Sloterdijk 2 Brambo's - Sportclub Decker 3 : 4 Martinio Schreijer
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.02.2019 18:45 Sloterdijk 2 Sportclub Decker - Voetbal Power 2 : 0 Martinio Vogelsang
04.02.2019 20:30 Sloterdijk 4 AFC Cavallo - Brambo's 8 : 2 Abdel Yettefti
04.02.2019 21:30 Sloterdijk 1 Babyblauwe Beesten - FC Bijlmer 3 6 : 4 Rinus Meester
04.02.2019 21:30 Sloterdijk 2 Bo's Golden Boys - Club Tropicana 3 : 7 Martinio de Vries
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.02.2019 19:30 Sloterdijk 4 AFC Cavallo - Voetbal Power 1 : 0 Jose Laven
11.02.2019 20:30 Sloterdijk 3 Bo's Golden Boys - FC Bijlmer 3 1 : 5 Rudy Francke
11.02.2019 20:30 Sloterdijk 4 Club Tropicana - Sportclub Decker 1 : 0 Jose Durenkamp
11.02.2019 21:30 Sloterdijk 1 Babyblauwe Beesten - Brambo's 3 : 0 Martinio Mees
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.02.2019 18:45 Sloterdijk 1 Babyblauwe Beesten - Voetbal Power 4 : 2 Rinus Meester
18.02.2019 19:30 Sloterdijk 3 Brambo's - FC Bijlmer 3 1 : 3 Bert Pleisier
18.02.2019 19:30 Sloterdijk 4 AFC Cavallo - Club Tropicana 1 : 1 Rudy Fransen
18.02.2019 21:30 Sloterdijk 1 Bo's Golden Boys - Sportclub Decker 2 : 3 Rinus Vogelsang
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.02.2019 18:45 Sloterdijk 2 Club Tropicana - Babyblauwe Beesten 1 : 9 Martinio Jouke
25.02.2019 21:30 Sloterdijk 1 Sportclub Decker - FC Bijlmer 3 10 : 4 Rinus Franken
25.02.2019 21:30 Sloterdijk 3 Voetbal Power - Brambo's 3 : 2 Abdel Machine
25.02.2019 21:30 Sloterdijk 2 Bo's Golden Boys - AFC Cavallo 4 : 1 Martinio Sebastiaan
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.03.2019 18:30 Sloterdijk 3 Voetbal Power - FC Bijlmer 3 3 : 4 Rudy Francke
04.03.2019 18:30 Sloterdijk 4 Bo's Golden Boys - Babyblauwe Beesten 4 : 2 Axel Watchman
04.03.2019 19:30 Sloterdijk 4 Sportclub Decker - AFC Cavallo 3 : 2 Axel Ditzel
04.03.2019 20:30 Sloterdijk 4 Club Tropicana - Brambo's 6 : 0 Axel Durenkamp
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.03.2019 20:30 Sloterdijk 3 FC Bijlmer 3 - AFC Cavallo 3 : 5 Jamal Driehuizen
11.03.2019 20:30 Sloterdijk 4 Brambo's - Bo's Golden Boys 0 : 2 Rashid van Niekerk
11.03.2019 21:30 Sloterdijk 2 Voetbal Power - Club Tropicana 3 : 2 - Tim
11.03.2019 21:30 Sloterdijk 1 Sportclub Decker - Babyblauwe Beesten 2 : 6 Rinus Meester
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.03.2019 18:45 Sloterdijk 1 Voetbal Power - Bo's Golden Boys 2 : 1 Rinus Greven
18.03.2019 19:30 Sloterdijk 3 Babyblauwe Beesten - AFC Cavallo 2 : 4 Rudy Molkenboer
18.03.2019 20:30 Sloterdijk 4 FC Bijlmer 3 - Club Tropicana 2 : 3 Axel Grifthorst
18.03.2019 20:30 Sloterdijk 3 Sportclub Decker - Brambo's 1 : 0 Rudy Vogelsang
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.03.2019 19:30 Sloterdijk 4 Voetbal Power - Sportclub Decker 1 : 3 Jamal Spruitenberg
25.03.2019 21:30 Sloterdijk 2 FC Bijlmer 3 - Babyblauwe Beesten 2 : 8 Rinus Meester
25.03.2019 21:30 Sloterdijk 4 Club Tropicana - Bo's Golden Boys 4 : 1 Jamal Frans
25.03.2019 21:30 Sloterdijk 1 Brambo's - AFC Cavallo 0 : 5 - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.04.2019 19:30 Sloterdijk 4 FC Bijlmer 3 - Bo's Golden Boys 1 : 4 Matthias Frank
01.04.2019 19:30 Sloterdijk 3 Voetbal Power - AFC Cavallo 3 : 4 Rudy Maqhuinen
01.04.2019 20:30 Sloterdijk 3 Brambo's - Babyblauwe Beesten 1 : 10 Rudy Vriend
01.04.2019 20:30 Sloterdijk 4 Sportclub Decker - Club Tropicana 1 : 2 Matthias de Vries
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.04.2019 20:30 Sloterdijk 4 Voetbal Power - Babyblauwe Beesten 1 : 6 Jamal Spanning
08.04.2019 21:30 Sloterdijk 4 FC Bijlmer 3 - Brambo's 11 : 1 Jamal Kruger
08.04.2019 21:30 Sloterdijk 2 Sportclub Decker - Bo's Golden Boys 10 : 3 Rinus Vogelsang
08.04.2019 21:30 Sloterdijk 3 Club Tropicana - AFC Cavallo 1 : 0 Rashid de Vries
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
15.04.2019 20:30 Sloterdijk 3 AFC Cavallo - Bo's Golden Boys 6 : 3 Mahmood Bakker
15.04.2019 20:30 Sloterdijk 4 Club Tropicana - FC Bijlmer 3 4 : 3 Axel de Vries

Nieuw of heb je al een account?

Om prijzen en aftrapdata te zien maak eerst een account aan.

Informatie aanvragen