Menu
Volledig schema
25.08.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
13.07.2020 18:30 Sloterdijk 1 AFH - Arup 4 : 9 Eric Frederik
13.07.2020 18:30 Sloterdijk 2 Arrowline - Shaolin Soccer 2 : 3 Jamal David
13.07.2020 19:30 Sloterdijk 1 Bartcelona - TYBB Legends 4 : 1 Eric van de Pot
13.07.2020 20:30 Sloterdijk 1 Hangover All Stars - Z-side 0 : 4 Eric Soepboer
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
20.07.2020 18:30 Sloterdijk 1 Arup - TYBB Legends 6 : 1 Rudy Frederik
20.07.2020 19:30 Sloterdijk 1 Bartcelona - Hangover All Stars 8 : 2 Rudy Zwaga
20.07.2020 20:30 Sloterdijk 1 AFH - Shaolin Soccer 4 : 2 Rudy Vasyly
20.07.2020 21:30 Sloterdijk 1 Arrowline - Z-side 4 : 2 Rudy Sgon
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
27.07.2020 18:30 Sloterdijk 1 Arup - Hangover All Stars 2 : 4 Dani Niefeld
27.07.2020 19:30 Sloterdijk 1 Shaolin Soccer - Z-side 1 : 8 Dani Breukelman
27.07.2020 20:30 Sloterdijk 1 Arrowline - Bartcelona 6 : 1 Dani Kuiper
27.07.2020 21:30 Sloterdijk 1 AFH - TYBB Legends 5 : 4 Dani Pulkermen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.08.2020 18:30 Sloterdijk 3 Arrowline - Arup 4 : 2 Martinio Heraive
03.08.2020 19:30 Sloterdijk 3 AFH - Z-side 4 : 5 Martinio Breukelman
03.08.2020 20:30 Sloterdijk 3 Hangover All Stars - TYBB Legends 4 : 1 Martinio de Voogd
03.08.2020 21:30 Sloterdijk 3 Bartcelona - Shaolin Soccer 8 : 2 Martinio Zwagen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.08.2020 18:30 Sloterdijk 3 Arup - Shaolin Soccer 3 : 3 Jamal Gijs
10.08.2020 19:30 Sloterdijk 3 Arrowline - TYBB Legends 1 : 1 Jamal Kour
10.08.2020 20:30 Sloterdijk 3 Bartcelona - Z-side 1 : 6 Jamal Kokhuis
10.08.2020 21:30 Sloterdijk 3 AFH - Hangover All Stars 0 : 5 -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.08.2020 18:30 Sloterdijk 3 Arup - Z-side 1 : 11 Eric Kokhuis
17.08.2020 19:30 Sloterdijk 3 Shaolin Soccer - TYBB Legends 3 : 3 Eric Keijzer
17.08.2020 20:30 Sloterdijk 3 AFH - Bartcelona 1 : 3 Eric van der Schelde
17.08.2020 21:30 Sloterdijk 3 Arrowline - Hangover All Stars 1 : 2 Eric Nieveld
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
24.08.2020 18:30 Sloterdijk 3 Arup - Bartcelona 2 : 3 Jamal Kasper
24.08.2020 19:30 Sloterdijk 3 Hangover All Stars - Shaolin Soccer 4 : 3 Jamal Nieveld
24.08.2020 20:30 Sloterdijk 3 AFH - Arrowline 6 : 3 Jamal Jochem
24.08.2020 21:30 Sloterdijk 3 TYBB Legends - Z-side 0 : 5 -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

  • Hidden
  • Hidden

Informatie aanvragen