Chat with us, powered by LiveChat
Menu
Volledig schema
16.04.2019
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.01.2019 18:30 Sloterdijk 3 Newzoo - Tantoe Boeng 2 : 2 Abdel Horst
07.01.2019 18:30 Sloterdijk 4 Team Elsevier - Tikkitaka 0 : 3 Siem ten Holter
07.01.2019 19:30 Sloterdijk 3 FC Dwaze Zaken - Hamsterdam 1 : 2 Abdel Jusup
07.01.2019 20:30 Sloterdijk 3 Cabrones United - FC Doorwisselen 2 : 4 Abdel Moerman
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.01.2019 18:30 Sloterdijk 4 Hamsterdam - Newzoo 1 : 0 Rudy Nicolov
14.01.2019 21:30 Sloterdijk 4 Tantoe Boeng - Team Elsevier 3 : 1 Rudy Mohamed
14.01.2019 21:30 Sloterdijk 3 Cabrones United - Tikkitaka 1 : 9 Mohamed Foster
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.01.2019 18:30 Sloterdijk 3 Cabrones United - Team Elsevier 5 : 2 Abdel Vaerewijck
21.01.2019 19:30 Sloterdijk 3 FC Doorwisselen - Newzoo 4 : 4 Abdel Moerman
21.01.2019 20:30 Sloterdijk 3 FC Dwaze Zaken - Tikkitaka 2 : 1 Abdel Snoek
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.01.2019 18:30 Sloterdijk 3 FC Dwaze Zaken - Team Elsevier 2 : 3 Mohamed Minchillo
28.01.2019 18:30 Sloterdijk 4 Newzoo - Tikkitaka 3 : 2 Rudy Kortekaas
28.01.2019 19:30 Sloterdijk 3 Cabrones United - Tantoe Boeng 2 : 2 Mohamed de Rond
28.01.2019 20:30 Sloterdijk 3 FC Doorwisselen - Hamsterdam 2 : 2 Mohamed van Neerbos
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.02.2019 18:30 Sloterdijk 3 Newzoo - Team Elsevier 10 : 0 Jamal Kortekaas
04.02.2019 19:30 Sloterdijk 3 FC Doorwisselen - Tantoe Boeng 1 : 2 Jamal Dominique
04.02.2019 19:30 Sloterdijk 4 Hamsterdam - Tikkitaka 7 : 1 Abdel Pedraza
04.02.2019 21:30 Sloterdijk 3 Cabrones United - FC Dwaze Zaken 0 : 2 Jamal Visser
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.02.2019 18:30 Sloterdijk 3 Cabrones United - Newzoo 3 : 6 Rudy Neppelenbroek
11.02.2019 18:45 Sloterdijk 2 Hamsterdam - Team Elsevier 1 : 2 Rinus Martinez
11.02.2019 19:30 Sloterdijk 3 FC Dwaze Zaken - Tantoe Boeng 2 : 5 Rudy Grifthorst
11.02.2019 21:30 Sloterdijk 3 FC Doorwisselen - Tikkitaka 1 : 5 Rudy Foster
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.02.2019 18:30 Sloterdijk 3 FC Doorwisselen - Team Elsevier 9 : 2 Rashid de Jong
18.02.2019 18:45 Sloterdijk 2 Tantoe Boeng - Tikkitaka 2 : 2 Martinio de Grave
18.02.2019 20:30 Sloterdijk 4 FC Dwaze Zaken - Newzoo 2 : 4 Rudy Schutte
18.02.2019 21:30 Sloterdijk 3 Cabrones United - Hamsterdam 8 : 3 Rashid Micolou
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.02.2019 18:30 Sloterdijk 4 Tikkitaka - Team Elsevier 1 : 4 Jamal Nushi
25.02.2019 18:45 Sloterdijk 1 Tantoe Boeng - Newzoo 5 : 2 Rinus Grifhorst
25.02.2019 19:30 Sloterdijk 3 FC Doorwisselen - Cabrones United 4 : 1 Abdel Moerman
25.02.2019 21:30 Sloterdijk 4 Hamsterdam - FC Dwaze Zaken 5 : 0 Jamal Ferrari
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.03.2019 18:45 Sloterdijk 1 Newzoo - Hamsterdam 2 : 0 Martinio Bosman
04.03.2019 20:30 Sloterdijk 3 Tikkitaka - Cabrones United 3 : 2 Rudy Foster
04.03.2019 21:30 Sloterdijk 3 Team Elsevier - Tantoe Boeng 3 : 6 Rudy Nushi
04.03.2019 21:30 Sloterdijk 4 FC Dwaze Zaken - FC Doorwisselen 0 : 3 Axel Moerman
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.03.2019 18:30 Sloterdijk 4 Tantoe Boeng - Hamsterdam 4 : 4 Rashid Grifthorst
11.03.2019 18:30 Sloterdijk 3 Team Elsevier - Cabrones United 2 : 4 Jamal Jelle
11.03.2019 18:45 Sloterdijk 2 Tikkitaka - FC Dwaze Zaken 0 : 1 Martinio Shytikov
11.03.2019 21:30 Sloterdijk 3 Newzoo - FC Doorwisselen 2 : 0 Jamal Kortekaas
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.03.2019 18:30 Sloterdijk 3 Team Elsevier - FC Dwaze Zaken 3 : 3 Rudy Holscher
18.03.2019 18:30 Sloterdijk 4 Tikkitaka - Newzoo 2 : 4 Axel de Boog
18.03.2019 21:30 Sloterdijk 3 Tantoe Boeng - Cabrones United 4 : 2 Rudy de Grave
18.03.2019 21:30 Sloterdijk 4 Hamsterdam - FC Doorwisselen 5 : 2 Axel Jusup
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.03.2019 18:30 Sloterdijk 4 Team Elsevier - Newzoo 0 : 3 Jamal Pannenkoek
25.03.2019 18:45 Sloterdijk 1 Tantoe Boeng - FC Doorwisselen 8 : 1 Martinio Visser
25.03.2019 18:45 Sloterdijk 2 FC Dwaze Zaken - Cabrones United 0 : 6 Rinus de Rond
25.03.2019 20:30 Sloterdijk 4 Tikkitaka - Hamsterdam 3 : 11 Jamal Hunt
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.04.2019 18:30 Sloterdijk 4 Team Elsevier - Hamsterdam 0 : 5 Matthias Pohl
01.04.2019 18:45 Sloterdijk 2 Newzoo - Cabrones United 2 : 5 Martinio van Elwijk
01.04.2019 21:30 Sloterdijk 2 Tantoe Boeng - FC Dwaze Zaken 4 : 1 Martinio Vermaar
01.04.2019 21:30 Sloterdijk 1 Tikkitaka - FC Doorwisselen 3 : 4 Rinus Verwen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.04.2019 18:30 Sloterdijk 3 Team Elsevier - FC Doorwisselen 4 : 2 Rashid Atrushi
08.04.2019 18:45 Sloterdijk 1 Newzoo - FC Dwaze Zaken 4 : 0 Martinio Nijtink
08.04.2019 19:30 Sloterdijk 4 Tikkitaka - Tantoe Boeng 1 : 5 Jamal Bechers
08.04.2019 19:30 Sloterdijk 3 Hamsterdam - Cabrones United 4 : 2 Rashid Pohl
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
15.04.2019 18:30 Sloterdijk 3 FC Doorwisselen - FC Dwaze Zaken 2 : 5 Mahmood Ricci
15.04.2019 19:30 Sloterdijk 4 Hamsterdam - Tantoe Boeng 2 : 0 Axel Ferrari

Nieuw of heb je al een account?

Om prijzen en aftrapdata te zien maak eerst een account aan.

Informatie aanvragen