Menu
Volledig schema
14.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 Die Draufganger - RUC A1 3 : 5 Jan Scheur
01.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 All Blacks - Utrecht United 3 : 4 Jan Meijer
01.09.2020 21:30 FP Utrecht 1 Chillem 2 - Ivinivae 3 : 2 Jan Meerding
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.09.2020 19:30 FP Utrecht 3 All Blacks - Ivinivae 3 : 5 Jurrien Kamp
08.09.2020 20:30 FP Utrecht 3 Chillem 2 - Die Draufganger 2 : 2 Jurrien Scheinder
08.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 Pleintje 053 - Utrecht United 2 : 3 Jurrien de Silva
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
15.09.2020 19:30 FP Utrecht 2 Ivinivae - Chillem 2 7 : 0 Jurrien Kamp
15.09.2020 20:30 FP Utrecht 2 Pleintje 053 - RUC A1 7 : 1 Jurrien Nguyen
15.09.2020 21:30 FP Utrecht 2 All Blacks - Die Draufganger 6 : 3 Jurrien Maas
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
22.09.2020 18:30 FP Utrecht 3 Chillem 2 - RUC A1 4 : 5 Jurrien Ghazouani
22.09.2020 19:30 FP Utrecht 1 Die Draufganger - Utrecht United 5 : 6 Johan de Jong
22.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 All Blacks - FC Towerbridge 5 : 8 Johan Verkerk
22.09.2020 21:30 FP Utrecht 1 Ivinivae - Pleintje 053 10 : 2 Johan Kamp
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
29.09.2020 18:30 FP Utrecht 3 All Blacks - RUC A1 4 : 11 Johan Ouwe Jan
29.09.2020 20:30 FP Utrecht 3 Chillem 2 - Pleintje 053 5 : 6 Johan Jongejan
29.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 Die Draufganger - Ivinivae 4 : 1 Jan Herbrink
29.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 Utrecht United - FC Towerbridge 3 : 6 Johan Verweij
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
06.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 All Blacks - Chillem 2 4 : 5 Jan Ketelaars
06.10.2020 19:30 FP Utrecht 2 Ivinivae - FC Towerbridge 5 : 10 Jan Verkerk
06.10.2020 20:30 FP Utrecht 2 RUC A1 - Utrecht United 4 : 6 Jan Pek
06.10.2020 21:30 FP Utrecht 2 Die Draufganger - Pleintje 053 3 : 5 Jan Schatman
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
13.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 All Blacks - Pleintje 053 3 : 3 Jan Spruit
13.10.2020 19:30 FP Utrecht 2 Chillem 2 - Utrecht United 0 : 5 Jan Meijer
13.10.2020 20:30 FP Utrecht 2 Ivinivae - RUC A1 8 : 5 Jan Schuilenburg
13.10.2020 21:30 FP Utrecht 2 Die Draufganger - FC Towerbridge 5 : 12 Jan van der Putten
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
20.10.2020 18:30 FP Utrecht 1 RUC A1 - Die Draufganger - : - -
20.10.2020 19:30 FP Utrecht 1 Utrecht United - All Blacks - : - -
20.10.2020 20:30 FP Utrecht 1 FC Towerbridge - Pleintje 053 - : - -
20.10.2020 21:30 FP Utrecht 1 Chillem 2 - FC Towerbridge - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
27.10.2020 18:30 FP Utrecht 1 Utrecht United - Pleintje 053 - : - -
27.10.2020 19:30 FP Utrecht 3 FC Towerbridge - RUC A1 - : - -
27.10.2020 19:30 FP Utrecht 1 Die Draufganger - Chillem 2 - : - -
27.10.2020 20:30 FP Utrecht 3 Ivinivae - All Blacks - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.11.2020 19:30 FP Utrecht 2 RUC A1 - Pleintje 053 - : - -
03.11.2020 19:30 FP Utrecht 3 Die Draufganger - All Blacks - : - -
03.11.2020 20:30 FP Utrecht 2 Utrecht United - Ivinivae - : - -
03.11.2020 21:30 FP Utrecht 2 FC Towerbridge - Chillem 2 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC Towerbridge - All Blacks - : - -
10.11.2020 19:30 FP Utrecht 1 Pleintje 053 - Ivinivae - : - -
10.11.2020 20:30 FP Utrecht 1 RUC A1 - Chillem 2 - : - -
10.11.2020 21:30 FP Utrecht 1 Utrecht United - Die Draufganger - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.11.2020 18:30 FP Utrecht 3 Pleintje 053 - Chillem 2 - : - -
17.11.2020 19:30 FP Utrecht 3 Ivinivae - Die Draufganger - : - -
17.11.2020 19:30 FP Utrecht 2 RUC A1 - All Blacks - : - -
17.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC Towerbridge - Utrecht United - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
24.11.2020 18:30 FP Utrecht 3 FC Towerbridge - Ivinivae - : - -
24.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 Utrecht United - RUC A1 - : - -
24.11.2020 20:30 FP Utrecht 2 Pleintje 053 - Die Draufganger - : - -
24.11.2020 21:30 FP Utrecht 2 Chillem 2 - All Blacks - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.12.2020 18:30 FP Utrecht 3 RUC A1 - Ivinivae - : - -
01.12.2020 19:30 FP Utrecht 3 Utrecht United - Chillem 2 - : - -
01.12.2020 20:30 FP Utrecht 1 Pleintje 053 - All Blacks - : - -
01.12.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC Towerbridge - Die Draufganger - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.12.2020 18:30 FP Utrecht 1 RUC A1 - FC Towerbridge - : - -
08.12.2020 19:30 FP Utrecht 1 Pleintje 053 - FC Towerbridge - : - -
08.12.2020 20:30 FP Utrecht 1 Ivinivae - Utrecht United - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen