Menu
Volledig schema
25.08.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.07.2020 19:30 FP Utrecht 1 All Blacks - RUC A1 3 : 4 Jan Veenbrink
07.07.2020 20:30 FP Utrecht 1 Chillem 2 - Ass Roma 1 : 8 Jan Ceha
07.07.2020 21:30 FP Utrecht 1 FC Mand - Die Draufganger 2 : 8 Jan Heiss
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.07.2020 18:30 FP Utrecht 1 FC Mand - RUC A1 2 : 15 Jurrien Schuilenburg
14.07.2020 19:30 FP Utrecht 1 Die Draufganger - FC Stoeptegel 6 : 1 Jurrien Herbrink
14.07.2020 20:30 FP Utrecht 1 All Blacks - Chillem 2 2 : 2 Jurrien Spruit
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.07.2020 18:30 FP Utrecht 1 Ass Roma - Die Draufganger 7 : 3 Jan Grunder
21.07.2020 19:30 FP Utrecht 1 All Blacks - FC Mand 5 : 5 Jan Kolfschoten
21.07.2020 20:30 FP Utrecht 1 Chillem 2 - Utrecht United 2 : 6 Jan Imeijer
21.07.2020 21:30 FP Utrecht 1 FC Stoeptegel - RUC A1 1 : 15 Jan Kuyer
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.07.2020 18:30 FP Utrecht 1 Ass Roma - RUC A1 6 : 3 Johan Ceha
28.07.2020 19:30 FP Utrecht 1 Chillem 2 - Die Draufganger 4 : 5 Johan Joling
28.07.2020 20:30 FP Utrecht 1 FC Mand - FC Stoeptegel 7 : 1 Johan Roode
28.07.2020 21:30 FP Utrecht 1 All Blacks - Utrecht United 5 : 2 Johan Maas
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.08.2020 18:30 FP Utrecht 1 All Blacks - FC Stoeptegel 7 : 1 Jan van Vonderian
04.08.2020 19:30 FP Utrecht 1 Ass Roma - FC Mand 11 : 2 Jan Preusterink
04.08.2020 20:30 FP Utrecht 1 Die Draufganger - Utrecht United 1 : 4 Jan Yilderim
04.08.2020 21:30 FP Utrecht 1 Chillem 2 - RUC A1 5 : 5 Jan Hordijk
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.08.2020 18:30 FP Utrecht 1 Chillem 2 - FC Mand 6 : 1 Johan Wagenaar
11.08.2020 19:30 FP Utrecht 1 RUC A1 - Utrecht United 9 : 6 Johan van de Scheur
11.08.2020 20:30 FP Utrecht 1 All Blacks - Die Draufganger 4 : 2 Johan Veenbrink
11.08.2020 21:30 FP Utrecht 1 Ass Roma - FC Stoeptegel 20 : 0 Johan Teunissen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.08.2020 18:30 FP Utrecht 3 Ass Roma - Utrecht United 9 : 2 Jan Meyer
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.08.2020 18:30 FP Utrecht 1 Die Draufganger - RUC A1 7 : 13 Jurrien Kuijer
18.08.2020 19:30 FP Utrecht 1 All Blacks - Ass Roma 3 : 8 Jurrien Kwakenaak
18.08.2020 19:30 FP Utrecht 2 Chillem 2 - FC Stoeptegel 3 : 2 Johan Smolders
18.08.2020 21:30 FP Utrecht 1 FC Mand - Utrecht United 1 : 2 Jurrien Bullock
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.08.2020 20:30 FP Utrecht 1 FC Stoeptegel - Utrecht United 0 : 5 -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

  • Hidden
  • Hidden

Informatie aanvragen