Menu
Volledig schema
14.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 Elite 030 - TSS 6 : 4 Jurrien Vliet
01.09.2020 19:30 FP Utrecht 2 FC Geel Wit - United Wardrobe 2 : 5 Jurrien Aham
01.09.2020 20:30 FP Utrecht 2 FC DGJ - Twee linkervoeten 1 : 4 Jurrien Paal
01.09.2020 21:30 FP Utrecht 2 FISSA - Los Jalapenos 2 : 8 Jurrien Machielsen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 FC Geel Wit - TSS 5 : 2 Jan van de Berg
08.09.2020 19:30 FP Utrecht 1 FC DGJ - FISSA 2 : 3 Jan Schaaf
08.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 Elite 030 - Los Jalapenos 6 : 8 Jan Machielsen
08.09.2020 21:30 FP Utrecht 1 Twee linkervoeten - United Wardrobe 2 : 3 Jan Amaral
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
15.09.2020 18:30 FP Utrecht 3 Los Jalapenos - TSS 7 : 6 Johan Magide
15.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 FISSA - United Wardrobe 2 : 8 Mustafa Amaral
15.09.2020 19:30 FP Utrecht 3 FC Geel Wit - Twee linkervoeten 2 : 4 Johan Dries
15.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 Elite 030 - FC DGJ 3 : 5 Johan Dekker
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
22.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 FC Geel Wit - Los Jalapenos 6 : 3 Johan van de Hooft
22.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC DGJ - TSS 7 : 3 Isabelle Notemans
22.09.2020 19:30 FP Utrecht 2 Elite 030 - United Wardrobe 4 : 3 Isabelle van Vliet
22.09.2020 20:30 FP Utrecht 2 FISSA - Twee linkervoeten 2 : 5 Isabelle Verweij
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
29.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 Elite 030 - Twee linkervoeten 4 : 3 Jan Vonk
29.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 TSS - United Wardrobe 3 : 6 Jurrien Tapias
29.09.2020 19:30 FP Utrecht 1 FC DGJ - Los Jalapenos 2 : 4 Jan Rolf
29.09.2020 21:30 FP Utrecht 1 FC Geel Wit - FISSA 3 : 2 Jan Kranenburg
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
06.10.2020 18:30 FP Utrecht 3 TSS - Twee linkervoeten 0 : 11 Johan Paap
06.10.2020 19:30 FP Utrecht 3 Los Jalapenos - United Wardrobe - : - Johan - (1-1, 21m te spelen)
06.10.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC DGJ - FC Geel Wit 3 : 5 Johan -
06.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 Elite 030 - FISSA 5 : 4 Johan Sneijder
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
13.10.2020 19:30 FP Utrecht 1 Twee linkervoeten - FISSA 1 : 5 Jurrien Meulenbroek
13.10.2020 21:30 FP Utrecht 1 FC DGJ - United Wardrobe 5 : 3 Jurrien Kemper
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
20.10.2020 18:30 FP Utrecht 3 TSS - Elite 030 - : - -
20.10.2020 19:30 FP Utrecht 3 Twee linkervoeten - FC DGJ - : - -
20.10.2020 20:30 FP Utrecht 3 Los Jalapenos - FISSA - : - -
20.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 United Wardrobe - FC Geel Wit - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
27.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 TSS - FC Geel Wit - : - -
27.10.2020 18:30 FP Utrecht 3 FISSA - FC DGJ - : - -
27.10.2020 20:30 FP Utrecht 2 United Wardrobe - Twee linkervoeten - : - -
27.10.2020 21:30 FP Utrecht 2 Los Jalapenos - Elite 030 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.11.2020 18:30 FP Utrecht 3 TSS - Los Jalapenos - : - -
03.11.2020 19:30 FP Utrecht 1 FC DGJ - Elite 030 - : - -
03.11.2020 20:30 FP Utrecht 1 Twee linkervoeten - FC Geel Wit - : - -
03.11.2020 20:30 FP Utrecht 3 United Wardrobe - FISSA - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.11.2020 18:30 FP Utrecht 3 TSS - FC DGJ - : - -
10.11.2020 18:30 FP Utrecht 1 United Wardrobe - Elite 030 - : - -
10.11.2020 19:30 FP Utrecht 3 FISSA - TSS - : - -
10.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 Los Jalapenos - FC Geel Wit - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 United Wardrobe - TSS - : - -
17.11.2020 20:30 FP Utrecht 2 FISSA - FC Geel Wit - : - -
17.11.2020 20:30 FP Utrecht 3 Los Jalapenos - FC DGJ - : - -
17.11.2020 21:30 FP Utrecht 2 Twee linkervoeten - Elite 030 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
24.11.2020 18:30 FP Utrecht 1 Twee linkervoeten - TSS - : - -
24.11.2020 19:30 FP Utrecht 1 FISSA - Elite 030 - : - -
24.11.2020 20:30 FP Utrecht 1 United Wardrobe - Los Jalapenos - : - -
24.11.2020 21:30 FP Utrecht 1 FC Geel Wit - FC DGJ - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.12.2020 18:30 FP Utrecht 2 TSS - FISSA - : - -
01.12.2020 18:30 FP Utrecht 1 Twee linkervoeten - Los Jalapenos - : - -
01.12.2020 19:30 FP Utrecht 2 FC Geel Wit - Elite 030 - : - -
01.12.2020 20:30 FP Utrecht 2 United Wardrobe - FC DGJ - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.12.2020 18:30 FP Utrecht 2 Elite 030 - FC Geel Wit - : - -
08.12.2020 19:30 FP Utrecht 2 Los Jalapenos - Twee linkervoeten - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen