Menu
Volledig schema
09.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 BuisBal - TBC FC 5 : 4 Nico Virde
03.09.2020 19:30 FP Utrecht 2 Squadra Peroni - FC Mart '69 9 : 4 Nico Pol
03.09.2020 20:30 FP Utrecht 2 FC Emmer - Huuuub1 1 : 5 Nino Postema
03.09.2020 21:30 FP Utrecht 2 Poaling Sport Vereniging - Rivierwijkers 17 & Niels 5 : 1 Nico Veurink
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.09.2020 19:30 FP Utrecht 1 Huuuub1 - TBC FC 2 : 9 Zeni Toty
10.09.2020 19:30 FP Utrecht 3 Squadra Peroni - Rivierwijkers 17 & Niels 6 : 1 Jurrien Escude
10.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 FC Emmer - Poaling Sport Vereniging 2 : 5 Zeni Spann
10.09.2020 21:30 FP Utrecht 1 BuisBal - FC Mart '69 3 : 4 Zeni Verhoeven
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.09.2020 18:30 FP Utrecht 3 Poaling Sport Vereniging - TBC FC 1 : 4 Mustafa van Steenderen
17.09.2020 19:30 FP Utrecht 3 BuisBal - Huuuub1 3 : 4 Mustafa Postema
17.09.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC Mart '69 - Rivierwijkers 17 & Niels 2 : 2 Mustafa Verhoeven
17.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 Squadra Peroni - FC Emmer 7 : 2 Mustafa Symons
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
24.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC Emmer - FC Mart '69 0 : 0 Nico Rami
24.09.2020 19:30 FP Utrecht 2 BuisBal - Rivierwijkers 17 & Niels 4 : 0 Nico Heijmerichs
24.09.2020 20:30 FP Utrecht 2 Squadra Peroni - TBC FC 3 : 4 Nico Solano
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.10.2020 18:30 FP Utrecht 1 Squadra Peroni - Huuuub1 5 : 3 Zeni Fernando
01.10.2020 19:30 FP Utrecht 1 FC Emmer - Rivierwijkers 17 & Niels 0 : 4 Zeni Gisberts
01.10.2020 20:30 FP Utrecht 1 BuisBal - Poaling Sport Vereniging 4 : 3 Zeni van de Huijn
01.10.2020 21:30 FP Utrecht 1 FC Mart '69 - TBC FC 7 : 2 Zeni Brouwer
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.10.2020 18:30 FP Utrecht 3 BuisBal - FC Emmer 3 : 0 Zeni Hijmerix
08.10.2020 19:30 FP Utrecht 3 Squadra Peroni - Poaling Sport Vereniging 4 : 6 Zeni van de Dungen
08.10.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC Mart '69 - Huuuub1 2 : 4 Zeni Rijdsma
08.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 Rivierwijkers 17 & Niels - TBC FC 4 : 2 Zeni Remon
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
15.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC Mart '69 - Poaling Sport Vereniging - : - -
15.10.2020 19:30 FP Utrecht 2 FC Emmer - TBC FC - : - -
15.10.2020 20:30 FP Utrecht 2 Huuuub1 - Rivierwijkers 17 & Niels - : - -
15.10.2020 21:30 FP Utrecht 2 BuisBal - Squadra Peroni - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
22.10.2020 18:30 FP Utrecht 1 FC Mart '69 - Squadra Peroni - : - -
22.10.2020 19:30 FP Utrecht 1 Rivierwijkers 17 & Niels - Poaling Sport Vereniging - : - -
22.10.2020 20:30 FP Utrecht 1 TBC FC - BuisBal - : - -
22.10.2020 21:30 FP Utrecht 1 Huuuub1 - FC Emmer - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
29.10.2020 18:30 FP Utrecht 3 TBC FC - Huuuub1 - : - -
29.10.2020 19:30 FP Utrecht 3 FC Mart '69 - BuisBal - : - -
29.10.2020 20:30 FP Utrecht 3 Rivierwijkers 17 & Niels - Squadra Peroni - : - -
29.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 Poaling Sport Vereniging - FC Emmer - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 Rivierwijkers 17 & Niels - FC Mart '69 - : - -
05.11.2020 19:30 FP Utrecht 2 FC Emmer - Squadra Peroni - : - -
05.11.2020 20:30 FP Utrecht 2 TBC FC - Poaling Sport Vereniging - : - -
05.11.2020 21:30 FP Utrecht 2 Huuuub1 - BuisBal - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.11.2020 18:30 FP Utrecht 1 Rivierwijkers 17 & Niels - BuisBal - : - -
12.11.2020 19:30 FP Utrecht 1 Poaling Sport Vereniging - Huuuub1 - : - -
12.11.2020 20:30 FP Utrecht 1 FC Mart '69 - FC Emmer - : - -
12.11.2020 21:30 FP Utrecht 1 TBC FC - Squadra Peroni - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.11.2020 18:30 FP Utrecht 3 Huuuub1 - Squadra Peroni - : - -
19.11.2020 19:30 FP Utrecht 3 TBC FC - FC Mart '69 - : - -
19.11.2020 20:30 FP Utrecht 3 Poaling Sport Vereniging - BuisBal - : - -
19.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 Rivierwijkers 17 & Niels - FC Emmer - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
26.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC Emmer - BuisBal - : - -
26.11.2020 19:30 FP Utrecht 2 Poaling Sport Vereniging - Squadra Peroni - : - -
26.11.2020 20:30 FP Utrecht 2 TBC FC - Rivierwijkers 17 & Niels - : - -
26.11.2020 21:30 FP Utrecht 2 Huuuub1 - FC Mart '69 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.12.2020 18:30 FP Utrecht 1 TBC FC - FC Emmer - : - -
03.12.2020 19:30 FP Utrecht 1 Rivierwijkers 17 & Niels - Huuuub1 - : - -
03.12.2020 20:30 FP Utrecht 1 Squadra Peroni - BuisBal - : - -
03.12.2020 21:30 FP Utrecht 1 Poaling Sport Vereniging - FC Mart '69 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.12.2020 19:30 FP Utrecht 1 Huuuub1 - Poaling Sport Vereniging - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen