Menu
Volledig schema
09.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.09.2020 18:30 FP Utrecht 3 FC/DC - Zoden aan de Dijk 3 : 0 Zeni Muler
03.09.2020 19:30 FP Utrecht 3 Dynamo Kanalostrova - Unidad Fiscal 2 : 10 Zeni van de Berg
03.09.2020 20:30 FP Utrecht 3 Domstad Dukes - Real Utrecht 3 : 4 Zeni Koers
03.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC Stoeptegel - Hrvatska 4 : 4 Zeni van de Aar
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 Dynamo Kanalostrova - Hrvatska 2 : 3 Nico Rietveld
10.09.2020 19:30 FP Utrecht 2 Real Utrecht - Zoden aan de Dijk 3 : 1 Nico Woltjes
10.09.2020 20:30 FP Utrecht 2 Domstad Dukes - FC Stoeptegel 4 : 6 Nico van Duin
10.09.2020 21:30 FP Utrecht 2 FC/DC - Unidad Fiscal 4 : 7 Nico Vink
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 FC Stoeptegel - Zoden aan de Dijk 3 : 3 Zeni Dobbelaar
17.09.2020 19:30 FP Utrecht 1 FC/DC - Real Utrecht 7 : 4 Zeni Muller
17.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 Hrvatska - Unidad Fiscal 6 : 4 Zeni van der Haar
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
24.09.2020 18:30 FP Utrecht 3 Domstad Dukes - Unidad Fiscal 6 : 2 Johan Pracht
24.09.2020 19:30 FP Utrecht 3 FC/DC - Hrvatska 1 : 8 Jurrien Glissemoor
24.09.2020 20:30 FP Utrecht 3 Dynamo Kanalostrova - Zoden aan de Dijk 1 : 1 Jurrien Keeken
24.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC Stoeptegel - Real Utrecht 3 : 7 Jurrien Goede
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 Dynamo Kanalostrova - Real Utrecht 3 : 4 Jan van Alfen
01.10.2020 19:30 FP Utrecht 2 Domstad Dukes - Hrvatska 7 : 2 Jan Pracht
01.10.2020 20:30 FP Utrecht 2 FC Stoeptegel - FC/DC 3 : 1 Jan van Meerwijk
01.10.2020 21:30 FP Utrecht 2 Unidad Fiscal - Zoden aan de Dijk 2 : 2 Jan Freeth
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.10.2020 18:30 FP Utrecht 1 Domstad Dukes - FC/DC 10 : 0 Jurrien Harends
08.10.2020 19:30 FP Utrecht 1 Dynamo Kanalostrova - FC Stoeptegel 1 : 2 Jurrien -
08.10.2020 20:30 FP Utrecht 1 Real Utrecht - Unidad Fiscal 2 : 6 Jurrien Lange
08.10.2020 21:30 FP Utrecht 1 Hrvatska - Zoden aan de Dijk 7 : 2 Jurrien Mandemakens
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
15.10.2020 18:30 FP Utrecht 3 Hrvatska - Real Utrecht - : - -
15.10.2020 19:30 FP Utrecht 3 Domstad Dukes - Zoden aan de Dijk - : - -
15.10.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC Stoeptegel - Unidad Fiscal - : - -
15.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 Dynamo Kanalostrova - FC/DC - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
22.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 Hrvatska - FC Stoeptegel - : - -
22.10.2020 19:30 FP Utrecht 2 Unidad Fiscal - Dynamo Kanalostrova - : - -
22.10.2020 20:30 FP Utrecht 2 Zoden aan de Dijk - FC/DC - : - -
22.10.2020 21:30 FP Utrecht 2 Real Utrecht - Domstad Dukes - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
29.10.2020 18:30 FP Utrecht 1 Unidad Fiscal - FC/DC - : - -
29.10.2020 19:30 FP Utrecht 1 FC Stoeptegel - Domstad Dukes - : - -
29.10.2020 20:30 FP Utrecht 1 Hrvatska - Dynamo Kanalostrova - : - -
29.10.2020 21:30 FP Utrecht 1 Zoden aan de Dijk - Real Utrecht - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.11.2020 18:30 FP Utrecht 3 Zoden aan de Dijk - FC Stoeptegel - : - -
05.11.2020 19:30 FP Utrecht 3 Dynamo Kanalostrova - Domstad Dukes - : - -
05.11.2020 20:30 FP Utrecht 3 Real Utrecht - FC/DC - : - -
05.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 Unidad Fiscal - Hrvatska - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 Real Utrecht - FC Stoeptegel - : - -
12.11.2020 19:30 FP Utrecht 2 Hrvatska - FC/DC - : - -
12.11.2020 20:30 FP Utrecht 2 Unidad Fiscal - Domstad Dukes - : - -
12.11.2020 21:30 FP Utrecht 2 Zoden aan de Dijk - Dynamo Kanalostrova - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.11.2020 18:30 FP Utrecht 1 Zoden aan de Dijk - Unidad Fiscal - : - -
19.11.2020 19:30 FP Utrecht 1 FC/DC - FC Stoeptegel - : - -
19.11.2020 20:30 FP Utrecht 1 Real Utrecht - Dynamo Kanalostrova - : - -
19.11.2020 21:30 FP Utrecht 1 Hrvatska - Domstad Dukes - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
26.11.2020 18:30 FP Utrecht 3 Unidad Fiscal - Real Utrecht - : - -
26.11.2020 19:30 FP Utrecht 3 FC Stoeptegel - Dynamo Kanalostrova - : - -
26.11.2020 20:30 FP Utrecht 3 Zoden aan de Dijk - Hrvatska - : - -
26.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC/DC - Domstad Dukes - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.12.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC/DC - Dynamo Kanalostrova - : - -
03.12.2020 19:30 FP Utrecht 2 Zoden aan de Dijk - Domstad Dukes - : - -
03.12.2020 20:30 FP Utrecht 2 Real Utrecht - Hrvatska - : - -
03.12.2020 21:30 FP Utrecht 2 Unidad Fiscal - FC Stoeptegel - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.12.2020 21:30 FP Utrecht 1 Domstad Dukes - Dynamo Kanalostrova - : - - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen