Menu
Volledig schema
09.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 De Talenten van Toen - N-Able 4 : 2 Isabelle Oliver
03.09.2020 19:30 FP Utrecht 1 FAP Spancadelic - Lizandyen 8 : 3 Isabelle Engels
03.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 FC Desto - Hyenas 1 : 2 Isabelle van Midde
03.09.2020 21:30 FP Utrecht 1 FC Klapdeurmos - FC SLBMG 2 : 1 Isabelle Nagtzoom
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.09.2020 18:30 FP Utrecht 3 FC Klapdeurmos - Lizandyen 6 : 9 Jurrien Moknine
10.09.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC SLBMG - Hyenas 7 : 2 Jurrien Nagtegaal
10.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 FAP Spancadelic - N-Able 4 : 1 Jurrien Engels
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 FAP Spancadelic - FC Klapdeurmos 3 : 8 Nico -
17.09.2020 19:30 FP Utrecht 2 De Talenten van Toen - FC SLBMG 1 : 15 Nico ter Horst
17.09.2020 20:30 FP Utrecht 2 FC Desto - N-Able 5 : 1 Nico Dagata
17.09.2020 21:30 FP Utrecht 2 Hyenas - Lizandyen 6 : 3 Nico van Haarlem
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
24.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 FC Desto - FC SLBMG 2 : 1 Zeni Lentink
24.09.2020 19:30 FP Utrecht 1 FC Klapdeurmos - N-Able 10 : 1 Zeni Verbeek
24.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 FAP Spancadelic - Hyenas 3 : 1 Zeni Engels
24.09.2020 21:30 FP Utrecht 1 De Talenten van Toen - Lizandyen 3 : 4 Zeni Loukili
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
01.10.2020 18:30 FP Utrecht 3 FC Klapdeurmos - Hyenas 7 : 3 Nico van Krimpen
01.10.2020 20:30 FP Utrecht 3 De Talenten van Toen - FAP Spancadelic 4 : 9 Jurrien Engels
01.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC Desto - Lizandyen 8 : 3 Jurrien Boets
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 Hyenas - N-Able 4 : 2 Nico Bautmans
08.10.2020 19:30 FP Utrecht 2 FC SLBMG - Lizandyen 4 : 4 Nico Pino
08.10.2020 20:30 FP Utrecht 2 De Talenten van Toen - FC Klapdeurmos 4 : 3 Nico Gudden
08.10.2020 21:30 FP Utrecht 2 FAP Spancadelic - FC Desto 4 : 3 Nico Engels
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
15.10.2020 18:30 FP Utrecht 1 FAP Spancadelic - FC SLBMG - : - -
15.10.2020 19:30 FP Utrecht 1 De Talenten van Toen - Hyenas - : - -
15.10.2020 20:30 FP Utrecht 1 Lizandyen - N-Able - : - -
15.10.2020 21:30 FP Utrecht 1 FC Desto - FC Klapdeurmos - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
22.10.2020 18:30 FP Utrecht 3 Lizandyen - FAP Spancadelic - : - -
22.10.2020 19:30 FP Utrecht 3 Hyenas - FC Desto - : - -
22.10.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC SLBMG - FC Klapdeurmos - : - -
22.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 N-Able - De Talenten van Toen - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
29.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC Desto - De Talenten van Toen - : - -
29.10.2020 19:30 FP Utrecht 2 N-Able - FAP Spancadelic - : - -
29.10.2020 20:30 FP Utrecht 2 Lizandyen - FC Klapdeurmos - : - -
29.10.2020 21:30 FP Utrecht 2 Hyenas - FC SLBMG - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.11.2020 18:30 FP Utrecht 1 FC SLBMG - De Talenten van Toen - : - -
05.11.2020 19:30 FP Utrecht 1 FC Klapdeurmos - FAP Spancadelic - : - -
05.11.2020 20:30 FP Utrecht 1 Lizandyen - Hyenas - : - -
05.11.2020 21:30 FP Utrecht 1 N-Able - FC Desto - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.11.2020 18:30 FP Utrecht 3 Lizandyen - De Talenten van Toen - : - -
12.11.2020 19:30 FP Utrecht 3 N-Able - FC Klapdeurmos - : - -
12.11.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC SLBMG - FC Desto - : - -
12.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 Hyenas - FAP Spancadelic - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 N-Able - FC SLBMG - : - -
19.11.2020 19:30 FP Utrecht 2 Lizandyen - FC Desto - : - -
19.11.2020 20:30 FP Utrecht 2 FAP Spancadelic - De Talenten van Toen - : - -
19.11.2020 21:30 FP Utrecht 2 Hyenas - FC Klapdeurmos - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
26.11.2020 18:30 FP Utrecht 1 N-Able - Hyenas - : - -
26.11.2020 19:30 FP Utrecht 1 FC Klapdeurmos - De Talenten van Toen - : - -
26.11.2020 20:30 FP Utrecht 1 FC Desto - FAP Spancadelic - : - -
26.11.2020 21:30 FP Utrecht 1 Lizandyen - FC SLBMG - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.12.2020 18:30 FP Utrecht 3 Hyenas - De Talenten van Toen - : - -
03.12.2020 19:30 FP Utrecht 3 FC SLBMG - FAP Spancadelic - : - -
03.12.2020 20:30 FP Utrecht 3 N-Able - Lizandyen - : - -
03.12.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC Klapdeurmos - FC Desto - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.12.2020 19:30 FP Utrecht 2 FC SLBMG - N-Able - : - - -
10.12.2020 20:30 FP Utrecht 1 De Talenten van Toen - FC Desto - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen