Menu
Volledig schema
25.08.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
06.07.2020 19:30 FP Utrecht 3 FC de bal is ronda - FC Andylecht 2 : 6 Jurrien Buisman
06.07.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC Macamba - DAS Hoogh 3 : 3 Jurrien Vliet
06.07.2020 21:30 FP Utrecht 1 Blauwe Ballen - El Galacticos 1 : 10 Johan Vogelaar
06.07.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC Frikandellen - De Tegenstanders 3 : 4 Jurrien Kok
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
13.07.2020 18:30 FP Utrecht 3 El Galacticos - FC Andylecht 9 : 2 Jan Koekman
13.07.2020 19:30 FP Utrecht 3 De Tegenstanders - FC Macamba 6 : 4 Jan Kroon
13.07.2020 20:30 FP Utrecht 3 Blauwe Ballen - FC Frikandellen 5 : 5 Jan Bosman
13.07.2020 21:30 FP Utrecht 1 DAS Hoogh - FC de bal is ronda 4 : 3 Jan Meyer
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
20.07.2020 19:30 FP Utrecht 2 El Galacticos - FC de bal is ronda 7 : 1 Snellen
20.07.2020 19:30 FP Utrecht 3 Blauwe Ballen - FC Macamba 3 : 5 Laan
20.07.2020 20:30 FP Utrecht 2 DAS Hoogh - De Tegenstanders 6 : 5 Tas
20.07.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC Andylecht - FC Frikandellen 5 : 5 Jansen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
27.07.2020 18:30 FP Utrecht 3 De Tegenstanders - FC de bal is ronda 4 : 3 Johan Geuze
27.07.2020 19:30 FP Utrecht 3 Blauwe Ballen - DAS Hoogh 0 : 5 - -
27.07.2020 20:30 FP Utrecht 3 El Galacticos - FC Frikandellen 3 : 3 Johan Lohuis
27.07.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC Andylecht - FC Macamba 2 : 4 Johan Laan
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.08.2020 18:30 FP Utrecht 1 El Galacticos - FC Macamba 5 : 0 Johan Koelewijn
03.08.2020 18:30 FP Utrecht 3 DAS Hoogh - FC Andylecht 2 : 12 Jan Berbes
03.08.2020 20:30 FP Utrecht 3 Blauwe Ballen - De Tegenstanders 2 : 9 Jan Gersen
03.08.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC de bal is ronda - FC Frikandellen 8 : 3 Jan Brandenhorst
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.08.2020 19:30 FP Utrecht 3 De Tegenstanders - FC Andylecht 6 : 4 Jurrien Wubs
10.08.2020 20:30 FP Utrecht 3 DAS Hoogh - El Galacticos 2 : 6 Jurrien Leeuwen
10.08.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC Frikandellen - FC Macamba 4 : 3 Jan Van Der Wiel
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.08.2020 19:30 FP Utrecht 3 DAS Hoogh - FC Frikandellen 7 : 3 Jan Kroese
17.08.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC de bal is ronda - FC Macamba 2 : 4 Jan van Zwieten
17.08.2020 21:30 FP Utrecht 1 Blauwe Ballen - FC Andylecht 2 : 5 Johan Advocaat
17.08.2020 21:30 FP Utrecht 3 De Tegenstanders - El Galacticos 3 : 5 Jan Snellen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
24.08.2020 18:30 FP Utrecht 3 Blauwe Ballen - FC de bal is ronda 2 : 5 Jan Tour

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

  • Hidden
  • Hidden

Informatie aanvragen