Menu
Volledig schema
13.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
31.08.2020 18:30 FP Utrecht 2 DAS Hoogh - SC Hildpad 6 : 3 Jurrien Herpen
31.08.2020 19:15 FP Utrecht 2 Bazen van de Club - De Tegenstanders 4 : 1 Jurrien Luijk
31.08.2020 19:15 FP Utrecht 3 Bayern Leverblussen - Fc Blote Basten 3 : 3 Zeni Sesink
31.08.2020 20:00 FP Utrecht 3 M&M FC - V.U.G.S.-vriendjes 0 : 3 Zeni Ernst
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 Bayern Leverblussen - V.U.G.S.-vriendjes 1 : 6 Jan van de Wal
07.09.2020 20:45 FP Utrecht 3 DAS Hoogh - M&M FC 8 : 2 Isabelle Leidelmeijer
07.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 Bazen van de Club - SC Hildpad 3 : 5 Isabelle Alfrink
07.09.2020 22:00 FP Utrecht 2 Fc Blote Basten - De Tegenstanders 3 : 5 Jan Wubs
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 De Tegenstanders - V.U.G.S.-vriendjes 1 : 2 Jurrien Ernst
14.09.2020 19:15 FP Utrecht 3 Bayern Leverblussen - M&M FC 3 : 8 Zeni Kouvenhoven
14.09.2020 19:15 FP Utrecht 2 Fc Blote Basten - SC Hildpad 4 : 2 Jurrien Sesink
14.09.2020 20:00 FP Utrecht 3 Bazen van de Club - DAS Hoogh 4 : 5 Zeni Leidelmeijer
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 De Tegenstanders - M&M FC 3 : 1 Johan Vermooten
21.09.2020 20:45 FP Utrecht 3 SC Hildpad - V.U.G.S.-vriendjes 2 : 1 Jan Isfordink
21.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 Bazen van de Club - Fc Blote Basten 4 : 2 Jan Mo
21.09.2020 22:00 FP Utrecht 2 Bayern Leverblussen - DAS Hoogh 1 : 3 Johan Leidelmeijer
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 Fc Blote Basten - DAS Hoogh 5 : 5 Johan van Veen
28.09.2020 19:15 FP Utrecht 2 Bayern Leverblussen - De Tegenstanders 0 : 9 Johan Wups
28.09.2020 19:15 FP Utrecht 3 Bazen van de Club - V.U.G.S.-vriendjes 2 : 3 Isabelle van de Wall
28.09.2020 20:00 FP Utrecht 3 M&M FC - SC Hildpad 2 : 4 Isabelle Broekhorst
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 Bayern Leverblussen - SC Hildpad 3 : 2 Isabelle -
05.10.2020 20:45 FP Utrecht 3 Fc Blote Basten - V.U.G.S.-vriendjes 1 : 2 Jan Ernst
05.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 DAS Hoogh - De Tegenstanders 6 : 4 Jan V. Erpers
05.10.2020 22:00 FP Utrecht 2 Bazen van de Club - M&M FC 0 : 3 Isabelle Vermooten
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 Bayern Leverblussen - Bazen van de Club 2 : 1 Jurrien -
12.10.2020 19:15 FP Utrecht 2 DAS Hoogh - V.U.G.S.-vriendjes 8 : 2 Jurrien Leidelmeijen
12.10.2020 19:15 FP Utrecht 3 De Tegenstanders - SC Hildpad 3 : 4 Johan Bombarde
12.10.2020 20:00 FP Utrecht 3 Fc Blote Basten - M&M FC 3 : 3 Johan Vermooten
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 V.U.G.S.-vriendjes - M&M FC - : - -
19.10.2020 20:45 FP Utrecht 3 De Tegenstanders - Bazen van de Club - : - -
19.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 Fc Blote Basten - Bayern Leverblussen - : - -
19.10.2020 22:00 FP Utrecht 2 SC Hildpad - DAS Hoogh - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
26.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 SC Hildpad - Bazen van de Club - : - -
26.10.2020 19:15 FP Utrecht 2 M&M FC - DAS Hoogh - : - -
26.10.2020 19:15 FP Utrecht 3 V.U.G.S.-vriendjes - Bayern Leverblussen - : - -
26.10.2020 20:00 FP Utrecht 3 De Tegenstanders - Fc Blote Basten - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 SC Hildpad - Fc Blote Basten - : - -
02.11.2020 20:45 FP Utrecht 3 DAS Hoogh - Bazen van de Club - : - -
02.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 M&M FC - Bayern Leverblussen - : - -
02.11.2020 22:00 FP Utrecht 2 V.U.G.S.-vriendjes - De Tegenstanders - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 M&M FC - De Tegenstanders - : - -
09.11.2020 19:15 FP Utrecht 2 Fc Blote Basten - Bazen van de Club - : - -
09.11.2020 19:15 FP Utrecht 3 V.U.G.S.-vriendjes - SC Hildpad - : - -
09.11.2020 20:00 FP Utrecht 3 DAS Hoogh - Bayern Leverblussen - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 DAS Hoogh - Fc Blote Basten - : - -
16.11.2020 20:45 FP Utrecht 3 De Tegenstanders - Bayern Leverblussen - : - -
16.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 SC Hildpad - M&M FC - : - -
16.11.2020 22:00 FP Utrecht 2 V.U.G.S.-vriendjes - Bazen van de Club - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
23.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 M&M FC - Bazen van de Club - : - -
23.11.2020 19:15 FP Utrecht 2 De Tegenstanders - DAS Hoogh - : - -
23.11.2020 19:15 FP Utrecht 3 V.U.G.S.-vriendjes - Fc Blote Basten - : - -
23.11.2020 20:00 FP Utrecht 3 SC Hildpad - Bayern Leverblussen - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
30.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 Bazen van de Club - Bayern Leverblussen - : - -
30.11.2020 20:45 FP Utrecht 3 SC Hildpad - De Tegenstanders - : - -
30.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 V.U.G.S.-vriendjes - DAS Hoogh - : - -
30.11.2020 22:00 FP Utrecht 2 M&M FC - Fc Blote Basten - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen