Menu
Volledig schema
15.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 Club Deportive de Madera - FC Andylecht 2 : 3 Isabelle van Opstal
02.09.2020 19:30 FP Utrecht 2 Domtown Allstars - Utca's warriors 4 : 0 Isabelle Lawson
02.09.2020 20:30 FP Utrecht 2 El Galacticos - Vis in de net 10 : 2 Isabelle van Werf
02.09.2020 21:30 FP Utrecht 2 FC Fenix - FC Fruitig 9 : 1 Isabelle Theyken
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.09.2020 18:30 FP Utrecht 3 Domtown Allstars - Vis in de net 3 : 7 Zeni de Waard
09.09.2020 19:30 FP Utrecht 3 FC Andylecht - FC Fruitig 11 : 6 Zeni Zuidenwijk
09.09.2020 20:30 FP Utrecht 3 Club Deportive de Madera - Utca's warriors 3 : 0 Zeni Molenbar
09.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 El Galacticos - FC Fenix 6 : 2 Zeni Peles
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 FC Fruitig - Utca's warriors 2 : 6 Johan Florens
16.09.2020 19:30 FP Utrecht 1 FC Fenix - Vis in de net 1 : 1 Johan Kroon
16.09.2020 21:30 FP Utrecht 1 Club Deportive de Madera - Domtown Allstars 2 : 2 Johan Read
16.09.2020 21:30 FP Utrecht 2 El Galacticos - FC Andylecht 4 : 1 Mustafa Rietveld
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
23.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 Domtown Allstars - FC Fenix 0 : 1 Jan Heweon
23.09.2020 20:30 FP Utrecht 2 El Galacticos - Utca's warriors 4 : 3 Jan Florente
23.09.2020 21:30 FP Utrecht 2 FC Andylecht - Vis in de net 4 : 4 Jan Kroon
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
30.09.2020 18:30 FP Utrecht 3 Club Deportive de Madera - El Galacticos 2 : 10 Johan -
30.09.2020 19:30 FP Utrecht 3 FC Andylecht - FC Fenix 4 : 1 Johan -
30.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 Utca's warriors - Vis in de net 4 : 3 Johan -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.10.2020 19:30 FP Utrecht 1 Domtown Allstars - FC Andylecht 0 : 3 Isabelle Zuiderwijk
07.10.2020 19:30 FP Utrecht 2 El Galacticos - FC Fruitig 16 : 0 Jan Rietveld
07.10.2020 19:30 FP Utrecht 3 Club Deportive de Madera - Vis in de net 7 : 2 Mustafa Schenk
07.10.2020 20:30 FP Utrecht 1 FC Fenix - Utca's warriors 2 : 2 Isabelle Gootjes
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.10.2020 18:30 FP Utrecht 1 Domtown Allstars - El Galacticos 2 : 7 Johan van Leeuwen
14.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC Andylecht - Utca's warriors 3 : 2 Isabelle Zuiderwijk
14.10.2020 18:30 FP Utrecht 3 FC Fruitig - Vis in de net - : - -
14.10.2020 20:30 FP Utrecht 2 Club Deportive de Madera - FC Fenix - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.10.2020 19:30 FP Utrecht 3 Vis in de net - El Galacticos - : - -
21.10.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC Andylecht - Club Deportive de Madera - : - -
21.10.2020 21:30 FP Utrecht 2 Utca's warriors - Domtown Allstars - : - -
21.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC Fruitig - FC Fenix - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC Fenix - El Galacticos - : - -
28.10.2020 19:30 FP Utrecht 2 Utca's warriors - Club Deportive de Madera - : - -
28.10.2020 20:30 FP Utrecht 2 Vis in de net - Domtown Allstars - : - -
28.10.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC Fruitig - FC Andylecht - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.11.2020 18:30 FP Utrecht 1 FC Andylecht - El Galacticos - : - -
04.11.2020 19:30 FP Utrecht 2 Utca's warriors - FC Fruitig - : - -
04.11.2020 20:30 FP Utrecht 2 Vis in de net - FC Fenix - : - -
04.11.2020 21:30 FP Utrecht 1 Domtown Allstars - Club Deportive de Madera - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC Fenix - Domtown Allstars - : - -
11.11.2020 18:30 FP Utrecht 3 FC Fruitig - Club Deportive de Madera - : - -
11.11.2020 21:30 FP Utrecht 1 Vis in de net - FC Andylecht - : - -
11.11.2020 21:30 FP Utrecht 2 Utca's warriors - El Galacticos - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.11.2020 18:30 FP Utrecht 1 Vis in de net - Utca's warriors - : - -
18.11.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC Fruitig - Domtown Allstars - : - -
18.11.2020 21:30 FP Utrecht 2 FC Fenix - FC Andylecht - : - -
18.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 El Galacticos - Club Deportive de Madera - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.11.2020 18:30 FP Utrecht 1 FC Fruitig - El Galacticos - : - -
25.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 Utca's warriors - FC Fenix - : - -
25.11.2020 20:30 FP Utrecht 1 FC Andylecht - Domtown Allstars - : - -
25.11.2020 21:30 FP Utrecht 1 Vis in de net - Club Deportive de Madera - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.12.2020 19:30 FP Utrecht 1 El Galacticos - Domtown Allstars - : - -
02.12.2020 19:30 FP Utrecht 2 FC Fenix - Club Deportive de Madera - : - -
02.12.2020 20:30 FP Utrecht 1 Utca's warriors - FC Andylecht - : - -
02.12.2020 20:30 FP Utrecht 3 Vis in de net - FC Fruitig - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.12.2020 19:30 FP Utrecht 1 Club Deportive de Madera - FC Fruitig - : - -
09.12.2020 20:30 FP Utrecht 1 Domtown Allstars - FC Fruitig - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen