Menu
Volledig schema
20.08.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.07.2020 18:30 FP Utrecht 2 Groupa 030 - Utca's warriors 4 : 6 Jan Bayer
08.07.2020 19:30 FP Utrecht 2 Club Deportive de Madera - Domstad Warriors 4 : 2 Jan El Louakiki
08.07.2020 20:30 FP Utrecht 2 FC Fenix - Hans 3 : 2 Jan Zeilmans
08.07.2020 21:30 FP Utrecht 2 Shiners - Vis in de net 3 : 6 Jan Jaarsvelor
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
15.07.2020 18:30 FP Utrecht 2 Club Deportive de Madera - FC Fenix 6 : 1 Jurrien Molkenboer
15.07.2020 19:30 FP Utrecht 2 Hans - Shiners 3 : 1 Jurrien Verhoef
15.07.2020 20:30 FP Utrecht 2 Utca's warriors - Vis in de net 6 : 1 Jurrien Harskamp
15.07.2020 21:30 FP Utrecht 2 Domstad Warriors - Groupa 030 4 : 0 Jurrien Nikkessen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
22.07.2020 18:30 FP Utrecht 1 Domstad Warriors - Vis in de net 4 : 0 Johan Onderstaal
22.07.2020 18:30 FP Utrecht 2 Hans - Utca's warriors 2 : 6 Jan Harskamp
22.07.2020 19:30 FP Utrecht 2 FC Fenix - Shiners 4 : 4 Jan Westesveld
22.07.2020 20:30 FP Utrecht 2 Club Deportive de Madera - Groupa 030 4 : 3 Jan Schenk
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
29.07.2020 18:30 FP Utrecht 2 Club Deportive de Madera - Shiners 4 : 2 Jurrien Kiewies
29.07.2020 19:30 FP Utrecht 2 Groupa 030 - Vis in de net 3 : 5 Jurrien Elmansouri
29.07.2020 21:30 FP Utrecht 1 FC Fenix - Utca's warriors 2 : 7 Jan Harskamp
29.07.2020 21:30 FP Utrecht 2 Domstad Warriors - Hans 7 : 1 Jurrien Mokadme
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.08.2020 18:30 FP Utrecht 2 Groupa 030 - Hans 3 : 4 Jurrien Schaauwen
05.08.2020 19:30 FP Utrecht 2 Shiners - Utca's warriors 4 : 8 Jurrien Harskamp
05.08.2020 20:30 FP Utrecht 2 Domstad Warriors - FC Fenix 4 : 1 Jurrien Ondeestel
05.08.2020 21:30 FP Utrecht 2 Club Deportive de Madera - Vis in de net 5 : 6 Jurrien Nsita
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.08.2020 18:30 FP Utrecht 2 Domstad Warriors - Shiners 2 : 0 Jurrien Nikkesse
12.08.2020 19:30 FP Utrecht 2 FC Fenix - Groupa 030 4 : 1 Jurrien Mos
12.08.2020 20:30 FP Utrecht 3 Hans - Vis in de net 4 : 2 Johan Schrauwer
12.08.2020 21:30 FP Utrecht 2 Club Deportive de Madera - Utca's warriors 5 : 1 Jan Guiles
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.08.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC Fenix - Vis in de net 5 : 2 Jan Ferari
19.08.2020 19:30 FP Utrecht 2 Club Deportive de Madera - Hans 7 : 0 Jan Ockhuijzen
19.08.2020 19:30 FP Utrecht 3 Domstad Warriors - Utca's warriors 4 : 2 Johan Florens
19.08.2020 21:30 FP Utrecht 3 Groupa 030 - Shiners 3 : 2 Johan Vonk

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

  • Hidden
  • Hidden

Informatie aanvragen