Menu
Volledig schema
08.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 Abercrombie & Verkaik - Grando Keukens en Bad 5 : 4 Jan Verburg
02.09.2020 19:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Voorwaarts 1 : 5 Jan van de Reijden
02.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 Los Fabulosos Cadillacs - Vrienden van het Platteland 2 : 7 Jan van Rooijen
02.09.2020 21:30 FP Utrecht 1 Vlugge Futis - WHU 2 : 3 Jan Boersma
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 Vrienden van het Platteland - WHU 3 : 1 Mustafa Jans
09.09.2020 19:30 FP Utrecht 2 Abercrombie & Verkaik - Los Fabulosos Cadillacs 4 : 2 Mustafa Bosscher
09.09.2020 20:30 FP Utrecht 2 Grando Keukens en Bad - Green Giraffe 12 : 0 Mustafa Visser
09.09.2020 21:30 FP Utrecht 2 Vlugge Futis - Voorwaarts 2 : 3 Mustafa van Luxembourg
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.09.2020 19:30 FP Utrecht 2 Abercrombie & Verkaik - WHU 1 : 3 Mustafa van de Tang
16.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Vlugge Futis 1 : 1 Johan de Pater
16.09.2020 20:30 FP Utrecht 3 Voorwaarts - Vrienden van het Platteland 4 : 5 Jurrien Sinke
16.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 Grando Keukens en Bad - Los Fabulosos Cadillacs 6 : 2 Jurrien Berfelo
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
23.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 Los Fabulosos Cadillacs - WHU 3 : 7 Mustafa Bloeme
23.09.2020 19:30 FP Utrecht 1 Abercrombie & Verkaik - Voorwaarts 0 : 2 Mustafa van Luxembourg
23.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 Grando Keukens en Bad - Vlugge Futis 5 : 1 Mustafa Runhaar
23.09.2020 21:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Vrienden van het Platteland 2 : 8 Mustafa van Ginkel
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
30.09.2020 19:30 FP Utrecht 2 Grando Keukens en Bad - WHU 3 : 7 Zeni Wellem
30.09.2020 20:30 FP Utrecht 2 Los Fabulosos Cadillacs - Voorwaarts 4 : 3 Zeni Janeen
30.09.2020 21:30 FP Utrecht 1 Vlugge Futis - Vrienden van het Platteland 4 : 3 Isabelle Boersma
30.09.2020 21:30 FP Utrecht 2 Abercrombie & Verkaik - Green Giraffe 1 : 3 Zeni Boelijn
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 Grando Keukens en Bad - Vrienden van het Platteland 2 : 2 Jan Visser
07.10.2020 18:30 FP Utrecht 3 Green Giraffe - Los Fabulosos Cadillacs 1 : 6 Mustafa Sturmans
07.10.2020 20:30 FP Utrecht 3 Abercrombie & Verkaik - Vlugge Futis 2 : 7 Mustafa Boersma
07.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 Voorwaarts - WHU 2 : 1 Mustafa Bezuijen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.10.2020 19:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - WHU - : - -
14.10.2020 20:30 FP Utrecht 1 Abercrombie & Verkaik - Vrienden van het Platteland - : - -
14.10.2020 21:30 FP Utrecht 1 Grando Keukens en Bad - Voorwaarts - : - -
14.10.2020 21:30 FP Utrecht 2 Los Fabulosos Cadillacs - Vlugge Futis - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.10.2020 18:30 FP Utrecht 2 Grando Keukens en Bad - Abercrombie & Verkaik - : - -
21.10.2020 19:30 FP Utrecht 2 Vrienden van het Platteland - Los Fabulosos Cadillacs - : - -
21.10.2020 20:30 FP Utrecht 1 Voorwaarts - Green Giraffe - : - -
21.10.2020 20:30 FP Utrecht 2 WHU - Vlugge Futis - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.10.2020 18:30 FP Utrecht 1 WHU - Vrienden van het Platteland - : - -
28.10.2020 19:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Grando Keukens en Bad - : - -
28.10.2020 20:30 FP Utrecht 1 Voorwaarts - Vlugge Futis - : - -
28.10.2020 21:30 FP Utrecht 1 Los Fabulosos Cadillacs - Abercrombie & Verkaik - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.11.2020 19:30 FP Utrecht 1 Los Fabulosos Cadillacs - Grando Keukens en Bad - : - -
04.11.2020 19:30 FP Utrecht 3 Vrienden van het Platteland - Voorwaarts - : - -
04.11.2020 20:30 FP Utrecht 3 WHU - Abercrombie & Verkaik - : - -
04.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 Vlugge Futis - Green Giraffe - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.11.2020 19:30 FP Utrecht 1 WHU - Los Fabulosos Cadillacs - : - -
11.11.2020 20:30 FP Utrecht 1 Vrienden van het Platteland - Green Giraffe - : - -
11.11.2020 20:30 FP Utrecht 2 Voorwaarts - Abercrombie & Verkaik - : - -
11.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 Vlugge Futis - Grando Keukens en Bad - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.11.2020 18:30 FP Utrecht 3 Green Giraffe - Abercrombie & Verkaik - : - -
18.11.2020 19:30 FP Utrecht 3 WHU - Grando Keukens en Bad - : - -
18.11.2020 19:30 FP Utrecht 1 Voorwaarts - Los Fabulosos Cadillacs - : - -
18.11.2020 20:30 FP Utrecht 2 Vrienden van het Platteland - Vlugge Futis - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.11.2020 19:30 FP Utrecht 1 Vrienden van het Platteland - Grando Keukens en Bad - : - -
25.11.2020 19:30 FP Utrecht 2 Los Fabulosos Cadillacs - Green Giraffe - : - -
25.11.2020 20:30 FP Utrecht 2 WHU - Voorwaarts - : - -
25.11.2020 21:30 FP Utrecht 2 Vlugge Futis - Abercrombie & Verkaik - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.12.2020 18:30 FP Utrecht 2 Vrienden van het Platteland - Abercrombie & Verkaik - : - -
02.12.2020 18:30 FP Utrecht 3 WHU - Green Giraffe - : - -
02.12.2020 21:30 FP Utrecht 1 Voorwaarts - Grando Keukens en Bad - : - -
02.12.2020 21:30 FP Utrecht 2 Vlugge Futis - Los Fabulosos Cadillacs - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen