Chat with us, powered by LiveChat
Menu
Volledig schema
22.03.2019
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.01.2019 18:30 FP Utrecht 1 TBC FC - Groupa 030 6 : 3 Johan Muylwijk
09.01.2019 19:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Hans 3 : 5 Johan Giles
09.01.2019 20:30 FP Utrecht 1 WHU - Utrecht United 2 : 5 Johan Mariana
09.01.2019 21:30 FP Utrecht 1 Vlugge Futis - Voorwaarts 4 : 1 Johan Yvonne
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.01.2019 18:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Groupa 030 9 : 2 Elmer Jansen
16.01.2019 19:30 FP Utrecht 1 TBC FC - WHU 1 : 6 Elmer van de Heusden
16.01.2019 20:30 FP Utrecht 1 Utrecht United - Voorwaarts 4 : 0 Elmer Meijer
16.01.2019 21:30 FP Utrecht 1 Hans - Vlugge Futis 2 : 7 Elmer Boersma
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
30.01.2019 18:30 FP Utrecht 1 TBC FC - Utrecht United 1 : 8 Johan Meyer
30.01.2019 19:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Voorwaarts 2 : 7 Johan Mogendorff
30.01.2019 20:30 FP Utrecht 1 Hans - WHU 3 : 7 Johan Baas
30.01.2019 21:30 FP Utrecht 1 Groupa 030 - Vlugge Futis - : - - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
06.02.2019 18:30 FP Utrecht 1 Groupa 030 - WHU 1 : 4 Zeni Bloeme
06.02.2019 19:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Utrecht United 2 : 8 Zeni Meijer
06.02.2019 20:30 FP Utrecht 1 TBC FC - Vlugge Futis 3 : 5 Zeni Gersing
06.02.2019 21:30 FP Utrecht 1 Hans - Voorwaarts 0 : 3 Zeni Nawijn
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
13.02.2019 19:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - TBC FC 2 : 4 Johan Rissalada
13.02.2019 20:30 FP Utrecht 1 Groupa 030 - Voorwaarts 5 : 4 Johan Vonk
13.02.2019 21:30 FP Utrecht 1 Vlugge Futis - WHU 2 : 1 Johan Teuben
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
20.02.2019 18:30 FP Utrecht 1 Hans - TBC FC 0 : 7 Zeni Yeray
20.02.2019 19:30 FP Utrecht 1 Groupa 030 - Utrecht United 2 : 6 Zeni ter Grote
20.02.2019 20:30 FP Utrecht 1 Voorwaarts - WHU 1 : 5 Zeni Bloeme
20.02.2019 21:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Vlugge Futis 2 : 3 Zeni Gersing
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
27.02.2019 18:30 FP Utrecht 1 Hans - Green Giraffe 4 : 0 Jurrien Westland
27.02.2019 19:30 FP Utrecht 1 Groupa 030 - TBC FC 2 : 5 Jurrien Vasco
27.02.2019 20:30 FP Utrecht 1 Utrecht United - WHU 2 : 3 Jurrien Jansens
27.02.2019 21:30 FP Utrecht 1 Voorwaarts - Vlugge Futis 0 : 4 Jurrien Dijk
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
06.03.2019 18:30 FP Utrecht 1 Groupa 030 - Green Giraffe 1 : 6 Ferry van Pater
06.03.2019 19:30 FP Utrecht 1 WHU - TBC FC 3 : 1 Jurrien Tang
06.03.2019 20:30 FP Utrecht 1 Vlugge Futis - Hans 9 : 1 Jurrien Dijk
06.03.2019 21:30 FP Utrecht 1 Voorwaarts - Utrecht United 1 : 1 Jurrien Nawij
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
13.03.2019 18:30 FP Utrecht 1 Hans - Groupa 030 2 : 1 Johan Sousa
13.03.2019 19:30 FP Utrecht 1 WHU - Green Giraffe 4 : 3 Johan Vriens
13.03.2019 20:30 FP Utrecht 1 Voorwaarts - TBC FC 0 : 5 - -
13.03.2019 21:30 FP Utrecht 1 Vlugge Futis - Utrecht United 1 : 2 Johan van Scherpenzeel
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
20.03.2019 18:30 FP Utrecht 1 Utrecht United - TBC FC 12 : 1 Zeni ter Grote
20.03.2019 19:30 FP Utrecht 1 WHU - Hans 3 : 4 Zeni Zijlmans
20.03.2019 20:30 FP Utrecht 1 Vlugge Futis - Groupa 030 6 : 2 Zeni van der Meijden
20.03.2019 21:30 FP Utrecht 1 Voorwaarts - Green Giraffe 3 : 0 Zeni Bezvijen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
27.03.2019 18:30 FP Utrecht 1 WHU - Groupa 030 - : - Alex -
27.03.2019 19:30 FP Utrecht 1 Voorwaarts - Hans - : - Alex -
27.03.2019 20:30 FP Utrecht 1 Utrecht United - Green Giraffe - : - Alex -
27.03.2019 21:30 FP Utrecht 1 Vlugge Futis - TBC FC - : - Alex -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
03.04.2019 18:30 FP Utrecht 1 Utrecht United - Hans - : - -
03.04.2019 19:30 FP Utrecht 1 Voorwaarts - Groupa 030 - : - -
03.04.2019 20:30 FP Utrecht 1 TBC FC - Green Giraffe - : - -
03.04.2019 21:30 FP Utrecht 1 WHU - Vlugge Futis - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
10.04.2019 18:30 FP Utrecht 1 TBC FC - Hans - : - -
10.04.2019 19:30 FP Utrecht 1 Utrecht United - Groupa 030 - : - -
10.04.2019 20:30 FP Utrecht 1 Vlugge Futis - Green Giraffe - : - -
10.04.2019 21:30 FP Utrecht 1 WHU - Voorwaarts - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.04.2019 21:30 FP Utrecht 1 Hans - Utrecht United - : - - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
17.04.2019 18:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - WHU - : - - -
17.04.2019 19:30 FP Utrecht 1 Groupa 030 - Hans - : - - -
17.04.2019 20:30 FP Utrecht 1 Utrecht United - Vlugge Futis - : - - -
17.04.2019 21:30 FP Utrecht 1 TBC FC - Voorwaarts - : - - -

Nieuw of heb je al een account?

Om prijzen en aftrapdata te zien maak eerst een account aan.

Informatie aanvragen