Menu
Volledig schema
27.08.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
08.07.2020 18:30 FP Utrecht 1 Abercrombie & Verkaik - Green Giraffe 5 : 1 Jurrien Brinkhuizen
08.07.2020 19:30 FP Utrecht 1 Grando Keukens en Bad - WHU 3 : 4 Jurrien Reins
08.07.2020 20:30 FP Utrecht 1 Vlugge Futis - Vrienden van het Platteland 6 : 3 Jurrien Mijden
08.07.2020 21:30 FP Utrecht 1 Los Fabulosos Cadillacs - Voorwaarts 6 : 4 Jurrien Jennen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
15.07.2020 18:30 FP Utrecht 1 Los Fabulosos Cadillacs - Vrienden van het Platteland 5 : 14 Jan Lodewijk
15.07.2020 19:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - WHU 3 : 2 Jan de Pater
15.07.2020 20:30 FP Utrecht 1 Abercrombie & Verkaik - Voorwaarts 3 : 4 Jan Nawijn
15.07.2020 21:30 FP Utrecht 1 Grando Keukens en Bad - Vlugge Futis 3 : 5 Jan Schouten
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
22.07.2020 19:30 FP Utrecht 1 Abercrombie & Verkaik - Vrienden van het Platteland 1 : 16 Johan Jans
22.07.2020 20:30 FP Utrecht 1 Los Fabulosos Cadillacs - Vlugge Futis 3 : 6 Johan Runhaar
22.07.2020 21:30 FP Utrecht 1 Grando Keukens en Bad - Green Giraffe 2 : 2 Johan de Pater
22.07.2020 21:30 FP Utrecht 2 Voorwaarts - WHU 5 : 2 Jan van Luxemburg
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
29.07.2020 18:30 FP Utrecht 1 Vrienden van het Platteland - WHU 7 : 4 Jan Bloeme
29.07.2020 19:30 FP Utrecht 1 Abercrombie & Verkaik - Los Fabulosos Cadillacs 0 : 1 Jan Cremers
29.07.2020 20:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Vlugge Futis 3 : 3 Jan Esbach
29.07.2020 20:30 FP Utrecht 2 Grando Keukens en Bad - Voorwaarts 7 : 3 Jurrien Hendriks
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.08.2020 18:30 FP Utrecht 1 Los Fabulosos Cadillacs - WHU 1 : 9 Jan de Heus
05.08.2020 19:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Voorwaarts 4 : 2 Jan van de Reijden
05.08.2020 20:30 FP Utrecht 1 Grando Keukens en Bad - Vrienden van het Platteland 3 : 4 Jan Renswou
05.08.2020 21:30 FP Utrecht 1 Abercrombie & Verkaik - Vlugge Futis 0 : 1 Jan Groen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.08.2020 19:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Vrienden van het Platteland 3 : 5 Jan V. Rooyen
12.08.2020 20:30 FP Utrecht 1 Vlugge Futis - Voorwaarts 2 : 4 Jan Nawijn
12.08.2020 20:30 FP Utrecht 2 Abercrombie & Verkaik - WHU 0 : 6 Jurrien Vriens
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.08.2020 19:30 FP Utrecht 1 Abercrombie & Verkaik - Grando Keukens en Bad 3 : 2 Zeni Gremes
19.08.2020 20:30 FP Utrecht 1 Green Giraffe - Los Fabulosos Cadillacs 4 : 4 Zeni Reidsma
19.08.2020 21:30 FP Utrecht 1 Vlugge Futis - WHU 1 : 2 Zeni Bloeme
19.08.2020 21:30 FP Utrecht 2 Voorwaarts - Vrienden van het Platteland 0 : 1 Jan Bezuijen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
26.08.2020 20:30 FP Utrecht 1 Grando Keukens en Bad - Los Fabulosos Cadillacs 10 : 5 Johan Hoekstra

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

  • Hidden
  • Hidden

Informatie aanvragen