Menu
Volledig schema
15.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
Eye of the Tiger - Hans - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.09.2020 18:30 FP Utrecht 3 Eye of the Tiger - Quoratio 3 : 6 Johan Helderman
02.09.2020 19:30 FP Utrecht 3 FC Kordaat - Groupa 030 1 : 10 Johan van de Born
02.09.2020 20:30 FP Utrecht 3 Carthago United - Shiners 2 : 1 Johan Schot
02.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC Schittermagisch - Hans 3 : 5 Johan Westland
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 FC Schittermagisch - Quoratio 2 : 6 Johan Winter
09.09.2020 19:30 FP Utrecht 1 Carthago United - FC Kordaat 5 : 6 Johan den Daas
09.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 Groupa 030 - Hans 6 : 5 Johan Vonk
09.09.2020 21:30 FP Utrecht 1 Eye of the Tiger - Shiners 2 : 4 Johan van Jaarsveld
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC Kordaat - Shiners 3 : 2 Mustafa Lammertik
16.09.2020 18:30 FP Utrecht 3 Groupa 030 - Quoratio 6 : 2 Jurrien Prins
16.09.2020 19:30 FP Utrecht 3 Carthago United - Hans 2 : 3 Jurrien Verhoef
16.09.2020 20:30 FP Utrecht 2 Eye of the Tiger - FC Schittermagisch 0 : 4 Mustafa Schot
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
23.09.2020 18:30 FP Utrecht 3 Carthago United - Quoratio 1 : 3 Johan Huizinga
23.09.2020 19:30 FP Utrecht 3 FC Schittermagisch - Shiners 3 : 4 Johan Werner
23.09.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC Kordaat - Hans 2 : 4 Johan Schraauwen
23.09.2020 21:30 FP Utrecht 3 Eye of the Tiger - Groupa 030 5 : 3 Johan -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
30.09.2020 18:30 FP Utrecht 1 Hans - Shiners 4 : 3 Isabelle Elschot
30.09.2020 18:30 FP Utrecht 2 FC Kordaat - Quoratio 4 : 9 Zeni Helderman
30.09.2020 19:30 FP Utrecht 1 FC Schittermagisch - Groupa 030 2 : 4 Isabelle Pinter
30.09.2020 20:30 FP Utrecht 1 Carthago United - Eye of the Tiger 5 : 4 Isabelle Ligtvoet
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.10.2020 18:30 FP Utrecht 1 Hans - Quoratio 2 : 9 Isabelle Aelderman
07.10.2020 20:30 FP Utrecht 2 Groupa 030 - Shiners 1 : 2 Jan vd Tempel
07.10.2020 21:30 FP Utrecht 1 Carthago United - FC Schittermagisch 3 : 5 Isabelle De Haan
07.10.2020 21:30 FP Utrecht 2 Eye of the Tiger - FC Kordaat 2 : 1 Jan Geertsema
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.10.2020 19:30 FP Utrecht 2 Quoratio - Shiners - : - -
14.10.2020 19:30 FP Utrecht 3 Shiners - Hans 6 : 2 Johan Shiner
14.10.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC Kordaat - FC Schittermagisch - : - -
14.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 Carthago United - Groupa 030 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.10.2020 18:30 FP Utrecht 1 Quoratio - Eye of the Tiger - : - -
21.10.2020 18:30 FP Utrecht 3 Groupa 030 - FC Kordaat - : - -
21.10.2020 19:30 FP Utrecht 1 Shiners - Carthago United - : - -
21.10.2020 21:30 FP Utrecht 1 Hans - FC Schittermagisch - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.10.2020 18:30 FP Utrecht 3 Quoratio - FC Schittermagisch - : - -
28.10.2020 19:30 FP Utrecht 3 Shiners - Eye of the Tiger - : - -
28.10.2020 21:30 FP Utrecht 2 FC Kordaat - Carthago United - : - -
28.10.2020 21:30 FP Utrecht 3 Hans - Groupa 030 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 Hans - Carthago United - : - -
04.11.2020 18:30 FP Utrecht 3 Quoratio - Groupa 030 - : - -
04.11.2020 20:30 FP Utrecht 1 FC Schittermagisch - Eye of the Tiger - : - -
04.11.2020 21:30 FP Utrecht 2 Shiners - FC Kordaat - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.11.2020 18:30 FP Utrecht 1 Quoratio - Carthago United - : - -
11.11.2020 19:30 FP Utrecht 3 Hans - FC Kordaat - : - -
11.11.2020 19:30 FP Utrecht 2 Groupa 030 - Eye of the Tiger - : - -
11.11.2020 20:30 FP Utrecht 3 Shiners - FC Schittermagisch - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.11.2020 18:30 FP Utrecht 2 Quoratio - FC Kordaat - : - -
18.11.2020 19:30 FP Utrecht 2 Groupa 030 - FC Schittermagisch - : - -
18.11.2020 21:30 FP Utrecht 1 Eye of the Tiger - Carthago United - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.11.2020 18:30 FP Utrecht 3 Quoratio - Hans - : - -
25.11.2020 19:30 FP Utrecht 3 FC Schittermagisch - Carthago United - : - -
25.11.2020 20:30 FP Utrecht 3 FC Kordaat - Eye of the Tiger - : - -
25.11.2020 21:30 FP Utrecht 3 Shiners - Groupa 030 - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.12.2020 18:30 FP Utrecht 1 Shiners - Quoratio - : - -
02.12.2020 19:30 FP Utrecht 3 Hans - Eye of the Tiger - : - -
02.12.2020 20:30 FP Utrecht 2 Groupa 030 - Carthago United - : - -
02.12.2020 21:30 FP Utrecht 3 FC Schittermagisch - FC Kordaat - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen