Menu
Volledig schema
13.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
31.08.2020 19:30 Sloterdijk 3 09 Unicorns - TEDO 3 2 : 0 Eric Bergsma
31.08.2020 19:30 Sloterdijk 4 FC Fouad - Plangathinaikos 4 : 2 Jamal Hakim
31.08.2020 20:30 DWS 1 FC Scheidsies - Oeuf 0 : 5 -
31.08.2020 20:30 DWS 2 FC Doorwisselen - Pollie 3 : 0 Mohamed Moumane Kuun
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.09.2020 18:30 Sloterdijk 1 FC Doorwisselen - Oeuf 1 : 4 Jamal Mylylo
11.09.2020 19:30 Sloterdijk 2 09 Unicorns - FC Scheidsies 4 : 1 Eric Pattinson
11.09.2020 20:30 Sloterdijk 2 FC Fouad - TEDO 3 4 : 2 Eric Alers
11.09.2020 20:30 Sloterdijk 1 Plangathinaikos - Pollie 3 : 4 Jamal Kool
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.09.2020 18:30 Sloterdijk 4 Pollie - TEDO 3 3 : 3 Richard Yates
14.09.2020 20:30 DWS 2 FC Doorwisselen - FC Scheidsies 2 : 2 Mustapha Meeuwisen
14.09.2020 21:30 Sloterdijk 4 Oeuf - Plangathinaikos 2 : 2 Richard Shinkokovich
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.09.2020 20:30 Sloterdijk 2 09 Unicorns - FC Fouad 5 : 3 Eric Leijnse
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.09.2020 19:30 Sloterdijk 3 Oeuf - TEDO 3 3 : 3 Eric de Lang
21.09.2020 21:30 DWS 1 FC Fouad - FC Scheidsies 4 : 2 Mohamed Moumane Jard
21.09.2020 21:30 Sloterdijk 4 09 Unicorns - Pollie 3 : 1 Richard Natio
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.09.2020 20:30 Sloterdijk 1 FC Doorwisselen - Plangathinaikos 4 : 0 Jamal Meijer
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.09.2020 20:30 Sloterdijk 3 FC Scheidsies - Plangathinaikos 3 : 1 Rudy van den Brink
28.09.2020 20:30 DWS 2 FC Fouad - Pollie 2 : 3 Mohamed Moumane Brunenberg
28.09.2020 20:30 Sloterdijk 4 FC Doorwisselen - TEDO 3 1 : 3 Richard Anthony
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.10.2020 19:30 Sloterdijk 2 09 Unicorns - Oeuf 3 : 0 Jamal Sumter
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
05.10.2020 21:30 DWS 1 FC Fouad - Oeuf 3 : 2 Mohamed Moumane David
05.10.2020 21:30 Sloterdijk 3 09 Unicorns - FC Doorwisselen 0 : 5 - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.10.2020 19:30 Sloterdijk 1 FC Scheidsies - Pollie 3 : 1 Jamal Verweij
09.10.2020 20:30 Sloterdijk 1 Plangathinaikos - TEDO 3 1 : 0 Jamal Sous
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
12.10.2020 20:30 Sloterdijk 3 Oeuf - Pollie 3 : 0 Rachid Owsu
12.10.2020 20:30 Sloterdijk 4 FC Doorwisselen - FC Fouad 2 : 7 Richard Jasper
12.10.2020 21:30 Sloterdijk 4 FC Scheidsies - TEDO 3 0 : 2 Richard van Muijlen
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.10.2020 20:30 Sloterdijk 1 09 Unicorns - Plangathinaikos - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
19.10.2020 19:30 Sloterdijk 3 Pollie - FC Doorwisselen - : - -
19.10.2020 20:30 DWS 1 Oeuf - FC Scheidsies - : - -
19.10.2020 21:30 Sloterdijk 3 TEDO 3 - 09 Unicorns - : - -
19.10.2020 21:30 Sloterdijk 4 Plangathinaikos - FC Fouad - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
26.10.2020 20:30 Sloterdijk 3 Oeuf - FC Doorwisselen - : - -
26.10.2020 20:30 Sloterdijk 4 TEDO 3 - FC Fouad - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
30.10.2020 19:30 Sloterdijk 1 FC Scheidsies - 09 Unicorns - : - -
30.10.2020 19:30 Sloterdijk 2 Pollie - Plangathinaikos - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.11.2020 21:30 DWS 1 FC Scheidsies - FC Doorwisselen - : - -
02.11.2020 21:30 DWS 2 TEDO 3 - Pollie - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
06.11.2020 20:30 Sloterdijk 2 FC Fouad - 09 Unicorns - : - -
06.11.2020 20:30 Sloterdijk 1 Plangathinaikos - Oeuf - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.11.2020 18:30 Sloterdijk 3 Plangathinaikos - FC Doorwisselen - : - -
09.11.2020 18:30 Sloterdijk 4 TEDO 3 - Oeuf - : - -
09.11.2020 19:30 Sloterdijk 4 Pollie - 09 Unicorns - : - -
09.11.2020 21:30 Sloterdijk 4 FC Scheidsies - FC Fouad - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.11.2020 20:30 Sloterdijk 3 Pollie - FC Fouad - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
20.11.2020 18:30 Sloterdijk 1 TEDO 3 - FC Doorwisselen - : - -
20.11.2020 19:30 Sloterdijk 2 Plangathinaikos - FC Scheidsies - : - -
20.11.2020 20:30 Sloterdijk 1 Oeuf - 09 Unicorns - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
23.11.2020 18:30 Sloterdijk 3 Pollie - FC Scheidsies - : - -
23.11.2020 21:30 Sloterdijk 3 TEDO 3 - Plangathinaikos - : - -
23.11.2020 21:30 DWS 1 Oeuf - FC Fouad - : - -
23.11.2020 21:30 Sloterdijk 4 FC Doorwisselen - 09 Unicorns - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
30.11.2020 18:30 Sloterdijk 3 Pollie - Oeuf - : - -
30.11.2020 21:30 Sloterdijk 3 Plangathinaikos - 09 Unicorns - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.12.2020 19:30 Sloterdijk 1 TEDO 3 - FC Scheidsies - : - -
04.12.2020 20:30 Sloterdijk 2 FC Fouad - FC Doorwisselen - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

Informatie aanvragen