Menu
Volledig schema
15.10.2020
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
07.10.2020 18:30 Footy Park 1 Geitenkoppen - Lallanas in Pajamas 12 : 1 Mohamed A/B Bonaccorso
07.10.2020 19:30 Footy Park 1 Babi Pangang Kinote - RedBull Not So Leipzig 5 : 4 Mohamed A/B Sisto
07.10.2020 19:30 Footy Park 2 FC Hulde - Randje Rondweg 15 : 6 Rachid Bezuijen
07.10.2020 19:30 Footy Park 3 FC Pirinium - Jomaverhuur 5 : 9 Rida Hilterman
07.10.2020 20:30 Footy Park 3 FC Purmer Sud - Lokomotiv Sloterdijk 5 : 5 Rida Van Koningsbruggen
07.10.2020 21:30 Footy Park 1 AFC Willybraf - De Zachte Balletjes 4 : 10 Mohamed A/B Valkov
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
14.10.2020 19:30 Footy Park 1 FC Purmer Sud - Geitenkoppen 5 : 4 Rachid Haarsma
14.10.2020 20:30 Footy Park 1 AFC Willybraf - RedBull Not So Leipzig - : - -
14.10.2020 20:30 Footy Park 2 De Zachte Balletjes - Randje Rondweg - : - -
14.10.2020 21:30 Footy Park 1 Babi Pangang Kinote - Jomaverhuur - : - -
14.10.2020 21:30 Footy Park 2 FC Hulde - Lokomotiv Sloterdijk - : - -
14.10.2020 21:30 Footy Park 3 FC Pirinium - Lallanas in Pajamas - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
21.10.2020 18:30 Footy Park 1 Jomaverhuur - RedBull Not So Leipzig - : - -
21.10.2020 18:30 Footy Park 3 De Zachte Balletjes - Lokomotiv Sloterdijk - : - -
21.10.2020 18:30 Footy Park 2 Babi Pangang Kinote - Lallanas in Pajamas - : - -
21.10.2020 19:30 Footy Park 3 FC Pirinium - FC Purmer Sud - : - -
21.10.2020 20:30 Footy Park 3 FC Hulde - Geitenkoppen - : - -
21.10.2020 21:30 Footy Park 3 AFC Willybraf - Randje Rondweg - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
28.10.2020 18:30 Footy Park 1 Lokomotiv Sloterdijk - Randje Rondweg - : - -
28.10.2020 18:30 Footy Park 2 FC Hulde - FC Pirinium - : - -
28.10.2020 19:30 Footy Park 1 AFC Willybraf - Jomaverhuur - : - -
28.10.2020 19:30 Footy Park 2 Lallanas in Pajamas - RedBull Not So Leipzig - : - -
28.10.2020 21:30 Footy Park 1 De Zachte Balletjes - Geitenkoppen - : - -
28.10.2020 21:30 Footy Park 2 Babi Pangang Kinote - FC Purmer Sud - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
04.11.2020 18:30 Footy Park 2 AFC Willybraf - Lokomotiv Sloterdijk - : - -
04.11.2020 18:30 Footy Park 3 Babi Pangang Kinote - FC Hulde - : - -
04.11.2020 20:30 Footy Park 1 Jomaverhuur - Lallanas in Pajamas - : - -
04.11.2020 20:30 Footy Park 2 Geitenkoppen - Randje Rondweg - : - -
04.11.2020 20:30 Footy Park 3 De Zachte Balletjes - FC Pirinium - : - -
04.11.2020 21:30 Footy Park 3 FC Purmer Sud - RedBull Not So Leipzig - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
11.11.2020 18:30 Footy Park 1 FC Purmer Sud - Jomaverhuur - : - -
11.11.2020 19:30 Footy Park 1 AFC Willybraf - Lallanas in Pajamas - : - -
11.11.2020 19:30 Footy Park 2 Babi Pangang Kinote - De Zachte Balletjes - : - -
11.11.2020 20:30 Footy Park 1 FC Hulde - RedBull Not So Leipzig - : - -
11.11.2020 21:30 Footy Park 1 Geitenkoppen - Lokomotiv Sloterdijk - : - -
11.11.2020 21:30 Footy Park 2 FC Pirinium - Randje Rondweg - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
18.11.2020 19:30 Footy Park 2 AFC Willybraf - Geitenkoppen - : - -
18.11.2020 19:30 Footy Park 3 FC Pirinium - Lokomotiv Sloterdijk - : - -
18.11.2020 20:30 Footy Park 2 Babi Pangang Kinote - Randje Rondweg - : - -
18.11.2020 20:30 Footy Park 3 De Zachte Balletjes - RedBull Not So Leipzig - : - -
18.11.2020 21:30 Footy Park 1 FC Purmer Sud - Lallanas in Pajamas - : - -
18.11.2020 21:30 Footy Park 3 FC Hulde - Jomaverhuur - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
25.11.2020 18:30 Footy Park 1 FC Pirinium - Geitenkoppen - : - -
25.11.2020 19:30 Footy Park 1 De Zachte Balletjes - Jomaverhuur - : - -
25.11.2020 20:30 Footy Park 1 AFC Willybraf - FC Purmer Sud - : - -
25.11.2020 20:30 Footy Park 2 FC Hulde - Lallanas in Pajamas - : - -
25.11.2020 20:30 Footy Park 3 Babi Pangang Kinote - Lokomotiv Sloterdijk - : - -
25.11.2020 21:30 Footy Park 1 Randje Rondweg - RedBull Not So Leipzig - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
02.12.2020 18:30 Footy Park 2 De Zachte Balletjes - Lallanas in Pajamas - : - -
02.12.2020 18:30 Footy Park 3 Jomaverhuur - Randje Rondweg - : - -
02.12.2020 19:30 Footy Park 2 FC Hulde - FC Purmer Sud - : - -
02.12.2020 19:30 Footy Park 3 Babi Pangang Kinote - Geitenkoppen - : - -
02.12.2020 19:30 Footy Park 1 Lokomotiv Sloterdijk - RedBull Not So Leipzig - : - -
02.12.2020 20:30 Footy Park 3 AFC Willybraf - FC Pirinium - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
09.12.2020 19:30 Footy Park 1 De Zachte Balletjes - FC Purmer Sud - : - -
09.12.2020 19:30 Footy Park 2 Lallanas in Pajamas - Randje Rondweg - : - -
09.12.2020 20:30 Footy Park 1 Jomaverhuur - Lokomotiv Sloterdijk - : - -
09.12.2020 21:30 Footy Park 1 AFC Willybraf - FC Hulde - : - -
09.12.2020 21:30 Footy Park 2 Babi Pangang Kinote - FC Pirinium - : - -
09.12.2020 21:30 Footy Park 3 Geitenkoppen - RedBull Not So Leipzig - : - -
TijdTime VeldPitch WedstrijdMatch UitslagScore ScheidsReferee MOTMMOTM InfoInfo
16.12.2020 18:30 Footy Park 2 FC Pirinium - RedBull Not So Leipzig - : - -
16.12.2020 18:30 Footy Park 3 FC Purmer Sud - Randje Rondweg - : - -
16.12.2020 20:30 Footy Park 1 AFC Willybraf - Babi Pangang Kinote - : - -
16.12.2020 20:30 Footy Park 2 De Zachte Balletjes - FC Hulde - : - -
16.12.2020 20:30 Footy Park 3 Geitenkoppen - Jomaverhuur - : - -
16.12.2020 21:30 Footy Park 3 Lallanas in Pajamas - Lokomotiv Sloterdijk - : - -

Nieuw of heb je al een account?

Maak hier een account aan om je team te registeren.

  • Hidden
  • Hidden

Informatie aanvragen